Gokarty dla Przyjaciół Plus | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinie

Gokarty dla Przyjaciół Plus | Warszawa (okolice)


Oferta niedostępna
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubicie przyjacielską rywalizację? Szukacie okazji, aby konkurować między sobą? Skorzystajcie z Gokartów dla Przyjaciół Plus! Rywalizacja na torze kartingowym pozwoli ustalić kto z Was jest najlepszym kierowcą, a kto potrafi przejechać najszybsze okrążenie! Gdy wczujecie się w gokartowy klimat będzie to dla Was prawdziwy wyścig formuły 1! Ostre zakręty, gwałtowne przyspieszenia, ostre hamowania oraz gwałtowne rozglądanie się gdzie jest najbliższy rywal! Gwarantowane emocje! Zakładajcie kaski i ruszajcie w świat, w którym słychać ryk silników!

Co obejmuje prezent?
Prezent zawiera dwa wyścigi gokartem (po 10 minut każdy) dla czterech osób. Voucher obejmuje również wyrobienie kart kierowcy oraz kominiarki pod kask.

Jaka jest długość tortu?
Tor ma ok. 300 metrów.

Jakimi gokartami odbywają się przejazdy?
Przejazdy odbywają się gokartem Sodi GT2 z silnikiem Hondy HX270 o mocy 9KM. Na młodszych kierowców czekają gokarty Sodi LR5 z silnikiem Hondy GX120 o mocy 6,5KM.

Gokarty dla Przyjaciół Plus | Piaseczno sprawdzą się jako:
prezent dla znajomych, podarunek dla pracowników, prezent dla nastolatka

Jeśli prezent dla przyjaciół to tylko w formie wspólnych przeżyć, które będziecie wspominać przez lata! Zabawa na kartingowym torze to doskonały wybór na prezent dla nastolatków, jak i bardziej doświadczonych kierowców, np. Twoich współpracowników. Gokarty dla Przyjaciół Plus to oryginalny prezent, który zachwyci każdego fana dobrej zabawy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

2 wyścigi po 10 minut dla każdej osoby.

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: dwa wyścigi gokartowe dla czterech osób, wyrobienie kart kierowcy, kominiarki pod kask.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Top Kart Arena

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Waldemar P.

Zacznijmy od tego co robi pierwsze wrażenie. Obsługa- panowie kompetentni, chętni do rozmowy i objaśnień, rzetelnie podchodzą do swojej pracy jeszcze nie zmanierowani. Zabawa- bardzo przyjemny czas vocher który wybraliśmy 2 przejazdy dla 4 osób jest idealny. Pierwszy przejazd żona i córki 12li 15l miały tak jakby na zapoznanie się się z torem(dla dzieci była to pierwsza samodzielna jazda) a drugi po małej przerwie(dobre rozwiązanie można odpocząć wymienić się wrażeniami) można już poszaleć. POLECAMY

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.