JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Gokarty dla Przyjaciół Plus | Warszawa (okolice)

Gokarty dla Przyjaciół Plus | Warszawa (okolice)


Piaseczno
3-4 os.

399,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
399,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Lubicie przyjacielską rywalizację? Szukacie okazji, aby konkurować między sobą? Skorzystajcie z Gokartów dla Przyjaciół Plus! Rywalizacja na torze kartingowym pozwoli ustalić kto z Was jest najlepszym kierowcą, a kto potrafi przejechać najszybsze okrążenie! Gdy wczujecie się w gokartowy klimat będzie to dla Was prawdziwy wyścig formuły 1! Ostre zakręty, gwałtowne przyspieszenia, ostre hamowania oraz gwałtowne rozglądanie się gdzie jest najbliższy rywal! Gwarantowane emocje! Zakładajcie kaski i ruszajcie w świat, w którym słychać ryk silników!

Co obejmuje prezent?
Prezent zawiera dwa wyścigi gokartem (po 10 minut każdy) dla czterech osób. Voucher obejmuje również wyrobienie kart kierowcy oraz kominiarki pod kask.

Jaka jest długość tortu?
Tor ma ok. 300 metrów.

Jakimi gokartami odbywają się przejazdy?
Przejazdy odbywają się gokartem Sodi GT2 z silnikiem Hondy HX270 o mocy 9KM. Na młodszych kierowców czekają gokarty Sodi LR5 z silnikiem Hondy GX120 o mocy 6,5KM.

Gokarty dla Przyjaciół Plus | Piaseczno sprawdzą się jako:
prezent dla znajomych, podarunek dla pracowników, prezent dla nastolatka

Jeśli prezent dla przyjaciół to tylko w formie wspólnych przeżyć, które będziecie wspominać przez lata! Zabawa na kartingowym torze to doskonały wybór na prezent dla nastolatków, jak i bardziej doświadczonych kierowców, np. Twoich współpracowników. Gokarty dla Przyjaciół Plus to oryginalny prezent, który zachwyci każdego fana dobrej zabawy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piaseczno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

2 wyścigi po 10 minut dla każdej osoby.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: dwa wyścigi gokartowe dla czterech osób, wyrobienie kart kierowcy, kominiarki pod kaskLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Waldemar P.

Zacznijmy od tego co robi pierwsze wrażenie. Obsługa- panowie kompetentni, chętni do rozmowy i objaśnień, rzetelnie podchodzą do swojej pracy jeszcze nie zmanierowani. Zabawa- bardzo przyjemny czas vocher który wybraliśmy 2 przejazdy dla 4 osób jest idealny. Pierwszy przejazd żona i córki 12li 15l miały tak jakby na zapoznanie się się z torem(dla dzieci była to pierwsza samodzielna jazda) a drugi po małej przerwie(dobre rozwiązanie można odpocząć wymienić się wrażeniami) można już poszaleć. POLECAMY

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.