Gokart Dwuosobowy | Łeba

0.0 0 Opinii

Gokart Dwuosobowy | Łeba


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jeżeli uwielbiacie prędkość i sportową rywalizację, musicie koniecznie spróbować wyścigu na torze kartingowym. Usiądźcie za sterami mini bolidów i sprawdźcie swoje umiejętności w konfrontacji z innymi uczestnikami wyścigu. Zabierz ze sobą przyjaciela lub bliską osobę i wspólnie pokonujcie ostre zakręty. Zacięta rywalizacja z pewnością sprawi, że na chwilę oderwiecie się zupełnie od codzienności. To, co liczy się w gokartach to szybki czas reakcji, spokój i pełne skupienie. Nie dajcie się wyprzedzić i wypracujcie swoją własną strategię pokonania specjalnie przygotowanego toru. Kto wie, może uda wam się pobić rekord? Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa. To świetny sposób, by zapomnieć o przyziemnych sprawach!

Szczegóły Prezentu:

  • Osoba weźmie udział w 1 wyścigu,
  • Wyścig trwa ok. 8 minut,
  • Organizator zapewnia profesjonalny kask.

Gokart Dwuosobowy to ciekawy pomysł na prezent dla każdego, kto lubi sportową rywalizację i dreszczyk emocji. Jeżeli zatem zastanawiasz się, jaki prezent na urodziny czy na imieniny będzie oryginalny i nietuzinkowy - podaruj przejażdżkę gokartem dla pary, dla kolegi czy dla koleżanki. Ten niedrogi prezent to również ciekawa propozycja na spędzenie wspólnych chwil z przyjacielem lub ukochaną osobą.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Przejazd 8 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Wyścig 8 minut, Długość toru to ok. 500m. Osoby niepełnoletnie mogą odbyć przejażdżkę jedynie razem z osobą dorosłą oraz za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna. Minimalny wzrost kierowcy to 145 cm, druga osoba - min. 110 cm. Gokart wyposażony w zagłówki i pasy bezp. Tor otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.