Ekstremalna Przygoda w Parku Linowym | Trójmiasto (okolice)

0.0 0 Opinie

Ekstremalna Przygoda w Parku Linowym | Trójmiasto (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Nie lubisz siedzieć w miejscu? Wolisz aktywny wypoczynek od siedzenia na kanapie? Jeżeli masz dobrą kondycję fizyczną, lubisz wyzwania lub posiadasz doświadczenie w chodzeniu po linach, to sprawdź czarną oraz czerwoną trasę w parku linowym! Technicznie wymagające odcinki przeplatają się tutaj ze spokojniejszymi fragmentami, między innymi ze 120 metrowym zjazdem tyrolskim! Wejdź na liny i przekonaj się na własnej skórze czy podołasz temu wzywaniu! Tę przygodę z pewnością zapamiętasz - wspomnienia z nią związane będą Ci towarzyszyć długo po wyjściu z parku. Załóż wygodne buty i zdobądź niecodzienne doświadczenie. Świetna zabawa gwarantowana!

Realizując Prezent:

  • Otrzymasz niezbędny sprzęt (kask, karabinki, uprząż),
  • Przejdziesz trasy czarną i czerwoną,
  • Będziesz pod opieką certyfikowanych instruktorów.

Chcesz podarować ukochanym przeżycie, które zapamiętają na bardzo długo. Wycieczka do Parku Linowego jest fajnym pomysłem na aktywne spędzenie czasu. Podaruj swojej dziewczynie, chłopakowi, siostrze czy bratu ekstremalną rozrywkę na urodziny lub imieniny. Okazja w tym wypadku nie ma znaczenia, poniewaz jest to uniwersalny prezent na każdy dzień.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

do 2 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Odpowiedni dla osób z doświadczeniem w parku linowym lub z dobrą kondycja fizyczną. Pakiet łączy trasę zjazdową (w tym tyrolka 120 m.) z trasą technicznie wymagającą. Trasy rozmieszczone na wysokości 4-7 metrów, odpowiednie dla osób o wzroście minimalnym ok. 145 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagany strój oraz obuwie sportowe. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Park funkcjonuje od maja do końca września.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.