JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Ekstremalna Przygoda w Parku Linowym | Trójmiasto (okolice)

Ekstremalna Przygoda w Parku Linowym | Trójmiasto (okolice)


Łeba
1 os.

58 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
58 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Nie lubisz siedzieć w miejscu? Wolisz aktywny wypoczynek od siedzenia na kanapie? Jeżeli masz dobrą kondycję fizyczną, lubisz wyzwania lub posiadasz doświadczenie w chodzeniu po linach, to sprawdź czarną oraz czerwoną trasę w parku linowym! Technicznie wymagające odcinki przeplatają się tutaj ze spokojniejszymi fragmentami, między innymi ze 120 metrowym zjazdem tyrolskim! Wejdź na liny i przekonaj się na własnej skórze czy podołasz temu wzywaniu! Tę przygodę z pewnością zapamiętasz - wspomnienia z nią związane będą Ci towarzyszyć długo po wyjściu z parku. Załóż wygodne buty i zdobądź niecodzienne doświadczenie. Świetna zabawa gwarantowana!

Realizując Prezent:

  • Otrzymasz niezbędny sprzęt (kask, karabinki, uprząż),
  • Przejdziesz trasy czarną i czerwoną,
  • Będziesz pod opieką certyfikowanych instruktorów.

Chcesz podarować ukochanym przeżycie, które zapamiętają na bardzo długo. Wycieczka do Parku Linowego jest fajnym pomysłem na aktywne spędzenie czasu. Podaruj swojej dziewczynie, chłopakowi, siostrze czy bratu ekstremalną rozrywkę na urodziny lub imieniny. Okazja w tym wypadku nie ma znaczenia, poniewaz jest to uniwersalny prezent na każdy dzień.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łeba

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

do 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Odpowiedni dla osób z doświadczeniem w parku linowym lub z dobrą kondycja fizyczną. Pakiet łączy trasę zjazdową (w tym tyrolka 120 m.) z trasą technicznie wymagającą. Trasy rozmieszczone na wysokości 4-7 metrów, odpowiednie dla osób o wzroście minimalnym ok. 145 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagany strój oraz obuwie sportowe. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Park funkcjonuje od maja do końca września.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.