JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Ekstremalna Przygoda na Linach dla Dwojga | Warszawa

Ekstremalna Przygoda na Linach dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Historyczne osiedle warszawskiego Bemowa, ponad 60 atrakcji na zielonym terenie o powierzchni 5000 metrów kwadratowych i najtrudniejsza trasa w Parku Linowym czekają właśnie na Was! Wybierzcie się na Forty Bema i sprawdźcie, czy uda Wam się pokonać specjalnie przygotowany tor dla zaawansowanych. Macie lęk wysokości? Jeżeli nie, to doskonale - niektóre przeszkody umieszczone są na wysokości 13 metrów. Gotowi na niepowtarzalną dawkę adrenaliny? Na miejscu czeka na Was mnóstwo niespodzianek, jedną z nich jest ekstremalny zjazd tyrolką o długości 175 metrów umieszczoną bezpośrednio nad fosą Fortów Bema. Pamiętajcie, do sprawnego pokonania przeszkody nie wystarczy jedynie sprawność fizyczna, trzeba także ruszyć głową!

Trasa trudna obejmuje:

  • 25 przeszkód zawieszonych na wysokości 0,5-8,0 metrów,
  • Rozciągnięty po całym parku ekstremalny zjazdy tyrolski o długości 175 metrów umieszczony na wysokości nawet 13 metrów, nad fosą Fortów Bema,
  • Potężna dawka adrenaliny oraz satysfakcja po pokonaniu trasy!

Trasa przeznaczona dla doświadczonych uczestników. Trasą trudną mogą przejść osoby, które przejdą trasę średnią i otrzymają rekomendację od obsługi parku.

Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprzęż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV.

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla pary, przyjaciół, znajomych? Ekstremalna Przygoda na Linach dla Dwojga to doskonała propozycja dla każdego, kto kocha adrenalinę, nie boi się nowych wyzwań, a przede wszystkim może się pochwalić sprawnością fizyczną. Podaruj niebanalny prezent na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, Dzień Ojca oraz inne okazje. Niepowtarzalne przeżycie gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz satysfakcję po pokonaniu trasy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla dwóch osób. Trasę trudną mogą przejść osoby, które przejdą trasę średnią i otrzymają rekomendację od obsługi parku. Trasa dla uczestników powyżej 150 cm wzrostu. Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas realizacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.