Ekstremalna Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Poznań

0.0 0 Opinie

Ekstremalna Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Poznań


Kobylnica
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,00 zł

179,00 zł

O prezencie

Szukacie dobrego miejsca, żeby spędzić weekend? Nie możecie usiedzieć w miejscu? Brakuje Wam aktywnego wypoczynku i świeżego powietrza? Park linowy – najlepsze miejsce dla Was i waszych dzieciaków. Po krótkim szkoleniu będziecie mieli możliwość wybrać jedną z 3 różnych atrakcji. Od waszej decyzji będzie zależało jaką ścieżką pójdziecie. Na pewno spodoba się Wam ilość pułapek oczekujących na Was na trasie, które przyniosą wiele radości dzieciom i dorosłym. Ale to nie wszystko, co na Was czeka! Dla dziecka to będzie niezapomniany podarunek, a dla was przypomnienie z dalekiego dzieciństwa, i dopełnienie rodzinnego albumu. Świeże powietrze, morze emocji, i nie tylko, to wszystko czeka na Was.

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do wspinaczki,
  • Opiekę instruktora,
  • Skorzystanie z trzech dowolnych atrakcji parku linowego dla każdej z obdarowanych osób.

Zastanawiasz się gdzie pojechać na weekend z bliskimi? Chcecie znaleźć niebanalny prezent dla rodziny? Ekstremalna Przygoda na Linach dla Całej Rodziny to cudowny prezent nie tylko dla dzieci. Aktywny wypoczynek i świeże powietrze, co może dostarczyć więcej przyjemności niż wyjazd z miasta i zanurzenie w świat przygody? Wypróbujcie swoją kondycje, będziecie mieli możliwość wyboru między 3 trasami o różnym stopniu trudności. Nadal macie wątpliwości? Dlatego przyjdźcie i sprawdźcie jakie to fajne przeżycie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas realizacji zależy od wybranych atrakcji.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Minimalny wiek zależy od wybranej atrakcji. Atrakcja o najniższym progu wiekowym przeznaczona jest dla dzieci od 6 roku życia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.