Ekstremalna Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Poznań

0.0 0 Opinii

Ekstremalna Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Poznań


Kobylnica
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,00 zł

179,00 zł

O prezencie

Szukacie dobrego miejsca, żeby spędzić weekend? Nie możecie usiedzieć w miejscu? Brakuje Wam aktywnego wypoczynku i świeżego powietrza? Park linowy – najlepsze miejsce dla Was i waszych dzieciaków. Po krótkim szkoleniu będziecie mieli możliwość wybrać jedną z 3 różnych atrakcji. Od waszej decyzji będzie zależało jaką ścieżką pójdziecie. Na pewno spodoba się Wam ilość pułapek oczekujących na Was na trasie, które przyniosą wiele radości dzieciom i dorosłym. Ale to nie wszystko, co na Was czeka! Dla dziecka to będzie niezapomniany podarunek, a dla was przypomnienie z dalekiego dzieciństwa, i dopełnienie rodzinnego albumu. Świeże powietrze, morze emocji, i nie tylko, to wszystko czeka na Was.

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do wspinaczki,
  • Opiekę instruktora,
  • Skorzystanie z trzech dowolnych atrakcji parku linowego dla każdej z obdarowanych osób.

Zastanawiasz się gdzie pojechać na weekend z bliskimi? Chcecie znaleźć niebanalny prezent dla rodziny? Ekstremalna Przygoda na Linach dla Całej Rodziny to cudowny prezent nie tylko dla dzieci. Aktywny wypoczynek i świeże powietrze, co może dostarczyć więcej przyjemności niż wyjazd z miasta i zanurzenie w świat przygody? Wypróbujcie swoją kondycje, będziecie mieli możliwość wyboru między 3 trasami o różnym stopniu trudności. Nadal macie wątpliwości? Dlatego przyjdźcie i sprawdźcie jakie to fajne przeżycie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas realizacji zależy od wybranych atrakcji.

Uczestnicy

3 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Minimalny wiek zależy od wybranej atrakcji. Atrakcja o najniższym progu wiekowym przeznaczona jest dla dzieci od 6 roku życia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.