Manufaktura Czekolady

Manufaktura Czekolady to wyjątkowe i szalenie smaczne miejsce, przepełnione pasją do życia. Wyrabiana jest tutaj najprawdziwsza czekolada, tworzona wyłącznie ze składników o najwyższej jakości, bez emulgatorów i innych substancji chemicznych. Właśnie tutaj odbywają się warsztaty czekoladowe dla dzieci i dorosłych. Pod okiem sztukmistrza czekolady, będziesz mógł skomponować własne praliny o dowolnych kształtach bądź unikalną tabliczkę czekolady, które na koniec dowolnie doprawisz i udekorujesz. To świetna opcja na randkę z drugą połówką bądź spędzenie ciekawego popołudnia z całą rodziną. Panująca tu atmosfera, zapach czekolady oraz buzujące endorfiny sprawią, że będzie ciężko opuścić to miejsce. Sprawdź całą ofertę czekoladowych przeżyć i przekonaj się sam!
Szukaj po kategorii

Manufaktura Czekolady w Warszawie

Manufaktura Czekolady Chocolate Story to miejsce, gdzie prawdziwej czekolady jest bardzo dużo. Naturalna, wykonana w kunsztem i tradycją. To czekoladowa uczta podczas, której dowiecie się jak produkowana, wytwarzana i zdobiona jest czekolada. Podniebienia gotowe, na poznanie smaku prawdziwej czekolady?

Czekoladowe Warsztaty w Warszawie: Manufaktura Czekolady

Wśród naszych produktów, jakie możesz znaleźć w ofercie, są warsztaty czekoladowo-pralinowe dla dwojga, dla rodziny, dla dzieci- a także możecie we dwoje spróbować swoich sił na czekoladowej randce, gdzie wcielicie się w producentów pralin.

Ciekawostki o czekoladzie, które spotkasz w Manufakturze Czekolady

Największa na świecie tabliczka czekolady waży 5443 kilograma. Została wyprodukowana w Chicago w Stanach Zjednoczonych, a przez swoje konkretne gabaryty trafiła do Księgi Rekordów Guinessa. Do produkcji tego kolosa przyczynili się pracownicy fabryki World's Finest Chocolate.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.