Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Latin Studio - Centrum Tańca I Fitness

Daj się porwać rytmom muzyki i przyjdź do Latin Studio Białystok, aby trochę potańczyć. Czekają Cię niesamowite emocje oraz dużo radości i cennych wskazówek od profesjonalistów. Kochasz tańczyć, ale nigdy nie miałeś okazji, żeby rozwinąć swoje umiejętności na sali treningowej? A może nigdy nie próbowałeś tej formy aktywności fizycznej i marzysz od dawna, aby wyjść na parkiet? Latin Studio – Centrum Tańca i Fitness to idealne miejsce na początek przygody z tańcem albo rozwój dotychczasowych umiejętności. Przyjdź sam i poznaj nowych znajomych albo zabierz ze sobą przyjaciół lub ukochaną osobę. Wejdź tanecznym krokiem na salę, przełam swoje bariery i ciesz się nauką Salsy, Bachaty, Salsation i wielu innych!
Szukaj po kategorii

Latin Studio w Białymstoku – miejsce, które pobudzi Cię do działania

Centrum Tańca i Fitness – Latin Studio powstało w 2012 roku. Założyciel szkoły Latin Studio to pasjonat tańca i kultury latynoskiej, które zainspirowały go do stworzenia tego wyjątkowego miejsca. Każdy z instruktorów podchodzi do swojej pracy z ogromną pasją, tworząc miejsce pełne profesjonalizmu, jak i ogromnej radości. Studio usytuowane w centrum Białegostoku oferuje zajęcia taneczne w parach, solo, a także zajęcia fitness. Każdy znajdzie więc tu coś dla siebie. Latin Studio Białystok to jednak przede wszystkim zamiłowanie do Salsy, która skradła serca instruktorów i tancerzy. Profesjonaliści z ogromnym zaangażowaniem przekazują swoją wiedzę kursantom, prezentując kubańską otwartość i temperament tego gorącego tańca. Latin Studio to miejsce, w którym poczujesz się wyśmienicie, dzięki przyjacielskiej i rodzinnej atmosferze.

Wieczór Panieński w Latin Studio Białystok

Spraw niespodziankę siostrze lub przyjaciółce i podaruj jej Wieczór Panieński w Studiu Tańca. Przeżycie pozwoli na wyjątkową zabawę w grupie od 6 do 12 osób. Wybierzcie styl spośród Sexy Dance, Salsy, Bachaty lub Solo dla Kobiet i cieszcie się wieczorem panieńskim w niebanalnym stylu. W Latin Studio czeka też Indywidualna Lekcja Dla Przyjaciół, dzięki której w grupie 3-4 osób możecie nauczyć się Salsy w parach, Salsy solo, Bachaty w parach, Bachaty solo, Salsation albo wybrać się na Pilates, Zdrowy kręgosłup lub Izolacje. Latin Studio ma bogatą ofertę nie tylko zajęć tanecznych, ale i fitness, warto więc zainteresować się tym miejscem. Wolisz lekcję sam albo z ukochaną osobą? Wybierz się na Indywidualną Lekcję Tańca dla 1 lub 2 osób i zdecyduj, jaki styl taneczny poznasz przez 60 minut. Godzina tańca to dla Ciebie za mało? Latin Studio przygotowało Kurs Tańca, który upoważnia Cię do uczestnictwa w czterech zajęciach grupowych z tańca lub fitnessu. Możliwości w Latin Studio jest naprawdę wiele! Przyjdź i wybierz gorącą Salsę, romantyczną Bachatę, Salsation w rytmach latynoskiej muzyki lub zajęcia fitness.

Bachata – taniec prosto z Dominikany w Latin Studio Białystok

Czy wiesz, że Bachata to rodzaj tańca i muzyki, który powstał na Dominikanie? Bachata to bardzo zmysłowy i romantyczny taniec, który dzieli się na trzy podstawowe style: dominicana, moderna oraz sensual. Dominicana przypomina latynoamerykańskie tańce (zwłaszcza cha-chę) i jest pierwszym oryginalnym stylem bachaty. Charakteryzuje się szybkim tempem i dość skomplikowanymi krokami. Moderna to uproszczona wersja dominicany. W tym stylu tanecznym piosenki są znacznie wolniejsze, romantyczne i zmysłowe. Sensual to najbardziej zmysłowa odmiana bachaty, w której głównie wykonuje się ruchy biodrami.

Szeroki wybór aktywności w Latin Studio Białystok

Przyjdź do Latin Studio – Centrum Tańca i Fitness w Białymstoku i zdecyduj, czy chcesz nauczyć się Bachaty, Salsy, Salsation albo wziąć udział w Pilatesie lub zajęciach z Izolacji. To Ty decydujesz, jak rozpocznie się Twoja przygoda z tańcem lub fitnessem. Zakładaj wygodne ubrania i ruszaj na zajęcia sam, z przyjaciółmi albo ukochaną osobą!