Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Klub Sportowy Kaliber Białystok

Jesteś miłośnikiem prawdziwej adrenaliny? Klub Sportowy Kaliber to miejsce, w którym spędzisz emocjonujące chwile i przetestujesz swoją celność. Poznaj różnorodne rodzaje pistoletów i naucz się oddawać strzały z wyjątkową precyzją. Przygoda na strzelnicy to idealny sposób na aktywne popołudnie pełne fantastycznych wrażeń i gwarancja zapomnienia o codziennych troskach. Odwiedź Klub Sportowy Kaliber i przekonaj się, czy strzelanie do tarczy to rozrywka dla Ciebie!
Szukaj po kategorii

Klub Sportowy Kaliber – pora na porządną dawkę adrenaliny

Klub Sportowy Kaliber w Białymstoku to miejsce, w którym czekają Cię fantastyczne emocje. Pistolet Margolin, Glock 17, CZ 85 czy Makarov to tylko niektóre z pistoletów dostępnych w białostockim klubie. W zależności od tego, jakie przeżycie wybierzesz, wykonasz kilkadziesiąt strzałów z więcej niż jednego rodzaju pistoletu. Zespół Klubu Sportowego Kaliber tworzą wykwalifikowani instruktorzy, którzy do swojej pracy podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i pasją. To ludzie, którzy pokażą Ci, jak prawidłowo trzymać broń i w jaki sposób oddawać strzały, aby wizyta na strzelnicy była jeszcze przyjemniejsza! Przyjdź do miejsca, w którym dobra zabawa jest gwarantowana i przekonaj się, czy potrafisz zapanować nad emocjami i wykazać się doskonałą celnością.

Poznaj Pistolety w Klubie Sportowym Kaliber

Przeżycie strzeleckie w Klubie Sportowym Kaliber to doskonała zabawa i idealna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. Wybierz jedną z dostępnych w klubie opcji i doświadcz emocjonującej przygody sam albo z przyjacielem lub ukochaną osobą. Czas na wystrzałową zabawę, podczas której przetestujesz kilka pistoletów o różnych możliwościach. W skład każdego przeżycia wchodzi opieka instruktora, krótki instruktaż i tarcze strzeleckie, do których będziesz celować. Klub Sportowy Kaliber to miejsce, w którym spędzisz fantastyczny czas wypełniony ogromną dawką adrenaliny. Rozwiń swoje umiejętności i zyskaj nową pasję!

Klub Sportowy Kaliber – zobacz, jak działa Glock 17

Czy wiesz, że Glock 17 to austriacki pistolet automatyczny, produkowany przez firmę założoną w 1963 roku? Glock 17 służy do oddawania strzałów na krótkich odległościach (50 metrów). Broń jest zasilana z dwurzędowego magazynka pudełkowego o pojemności 17 nabojów lub wydłużonego magazynka 19-nabojowego. Pistolet Glock to broń samopowtarzalna, która działa na zasadzie wykorzystania energii krótkiego odrzutu lufy. Glock 17 to nie jedyna broń, którą możesz przetestować podczas wizyty w białostockim klubie. Klub Sportowy Kaliber to miejsce, w którym sprawdzisz, jak działają różne rodzaje pistoletów. Przekonaj się sam, co czeka na Ciebie na tej wyjątkowej strzelnicy.

Klub Sportowy Kaliber – emocje na najwyższym poziomie

Odwiedź Klub Sportowy Kaliber i odkryj, jakie emocje towarzyszą wizycie na strzelnicy. Sprawdź, ile celnych strzałów oddasz do tarczy i stań do rywalizacji z bliską Ci osobą. Poznaj różnorodne pistolety dostępne w klubie i ciesz się rozrywką, dzięki której spędzisz chwile pełne fantastycznych emocji. Odkryj, czy strzelanie to aktywność dla Ciebie i zyskaj nowe hobby. Najwyższa pora na wystrzałową zabawę!