Bungee Jumping Kraków

Od zawsze marzysz o skoku na bungee, ale nie możesz znaleźć w sobie odwagi? Pokonaj swój strach i zmierz się ze swoimi lękami. Spraw sobie prezent, o którym nigdy nie zapomnisz! Dzięki opiece profesjonalistów z Jumping Kraków będziesz gotowy do podjęcia wyzwania. Taka atrakcja zapewnia potężny zastrzyk adrenaliny. Wybierz skok w tandemie lub w pojedynkę i zostań pogromcą ekstremalnych przygód! Ogromna dawka emocji, świetna zabawa i okazja, by zrobić coś szalonego. Bungee Jumping Kraków to miejsce, które dostarcza ekstremalną rozrywkę na najwyższym, ponad 90-metrowym, poziomie!
Szukaj po kategorii

Jumping Kraków - skok na bungee

Nudzi Cię spokojne życie? Kochasz czuć adrenalinę w swoich żyłach? Jumping Kraków ma dla Ciebie rozwiązanie! Podejmij wyzwanie i skocz na bungee! Poczuj adrenalinę, wolność i dobrą zabawę. Spójrz z góry na panoramę Krakowa, postaw krok do przodu i skacz! Nie zapomnisz tego do końca swojego życia!

Skok na bungee z Jumping Kraków

Skok na bungee to wbrew pozorom najbezpieczniejsze z ekstremalnych sportów! W Jumping Kraków znajdziesz profesjonalnych instruktorów oraz najwyższej jakości sprzęt, dzięki czemu nie musisz bać się o swoje bezpieczeństwo. Pod czujnym okiem instruktorów skoki odbyło już tysiące osób! Spróbuj i Ty!

Bungee Jumping Kraków

Bungee Jumping Kraków jako jedyni wykorzystują do skoków żurawia wieżowego! Dzięki swojej pasji i doświadczeniu są najpopularniejszym i najlepiej ocenianym miejscem do skoków na bungee!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.