Gift Games Studio

W młodości wielu z nas marzyło, by zostać piłkarzem, strażakiem lub policjantem. Jednak nikt nie przypuszczał, że będzie można stać się Bohaterem Gry Komputerowej! Idealny prezent dla osób, które lubią taką rozrywkę. Możliwość przeniesienia się do wirtualnego świata, w którym bohaterowie, przedmioty, a nawet dialogi są dopasowane do osoby obdarowanej... brzmi niesamowicie! Wirtualny prezent, który zapewnia realne emocje! Spersonalizowana gra komputerowa to prezent na każdą okazję i pierwszy tego typu projekt w Polsce!
Szukaj po kategorii

Stań się bohaterem gry z Gift Games Studio

Gift Games Studio specjalizuje się w personalizowanych grach komputerowych, które są idealnie dobranym prezentem dla wszystkich miłośników komputerów. Każdy gracz doceni personalizację na najwyższym poziomie, a jego gra będzie unikatowa, bo stworzona tylko dla niego, pod jego formularz. Najlepsze jest to, że w grę można zagrać w dowolnym miejscu – wysyłka spersonalizowanej gry realizowana jest na terenie całej Polski. Otrzymasz ją w formie linku, który będzie aktywny przez 14 dni od momentu wysyłki. Po tym okresie możliwe jest pobranie gry po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem. Dostępne są dwie wersje gry: ocenzurowana dla dzieci i bez cenzury dla starszych użytkowników. To znakomity prezent i przednia zabawa dla każdego!

Wirtualna przygoda z Gift Games Studio

Dzięki Gift Games Studio personalizacja gry jest niezwykle szczegółowa, bo personalizowanejest ponad 40 elementów. Gra będzie miała formułę gry przygodowej rpg, z elementami horroru i komedii. Na przejście własnej gry będziesz potrzebować około dwóch godzin. Dodatkowo możesz wybrać opcję ""edycja kolekcjonerska"" i wtedy będziesz mógł wybrać okładkę, w tytule pojawi się Twoje imię, a na odwrocie będziesz mógł umieścić życzenia lub dedykację. Taki prezent na pewno wywoła uśmiech nawet u osób, które nie są zapalonymi graczami w gry komputerowe. Świetna rozrywka pozwoli Ci poruszać się po świecie, w którym to Ty rządzisz, a Twój bohater zachowuje się i wygląda… dokładnie jak Ty! Sprawdź, jak znakomita jest to rozrywka, którą możesz podarować bliskiemu.

Ciekawostki o grach komputerowych

Gra jest dostępna w dwóch wersjach: ocenzurowanej dla dzieci i bez cenzury dla dorosłych. Każdy chyba zna popularną grę Mario. A czy wiesz, że pierwotnym zawodem postaci było stolarstwo, a nie hydraulika? Z pewnością też znasz grę PacMan. Wiesz skąd wziął się pomysł na kształt bohatera? Inspiracja nadeszła podczas wieczoru z pizza – bo PacMan na właśnie kształt pizzy bez jednego kawałka. Studia gier nieźle znają się na marketingu – Rockstar Games produkuje gry, które świetnie się sprzedają, a przy tym nie promują ich w specjalny sposób. Jednak w przeszłości zapłacili za kilka negatywnych komentarzy, żeby zyskać większy rozgłos i wywołać burzę wśród użytkowników. Bo w końcu nie ważne co mówią, ważne, żeby nie pomylili nazwiska, prawda?

Wejdź do wirtualnego świata w Gift Games Studio

Gry komputerowe są ciekawym zajęciem, dużo osób się nimi pasjonuje, zanurzając w fantazyjny, wirtualny świat – ale ilu z nich ma grę, w której tytule znajduje się ich imię, a bohater jest kopią gracza zarówno z wyglądu, jak i charakteru? Ty możesz taką mieć i poczuć się, jakbyś naprawdę znalazł się w wirtualnym świecie! Wyobraź sobie, że Twoja postać w grze wygląda jak Ty, a nawet ma te same powiedzonka. A może znasz jakiegoś entuzjastę gier komputerowych i chciałbyś sprawić mu wyjątkowy prezent? Na pewno będzie zachwycony wizją siebie w grze komputerowej i przeżywaniu przygód zupełnie tak, jakby sam znajdował się w grze! Sprawdź, jakie to wspaniałe przeżycie i spraw sobie najciekawszą grę komputerową, w jaką kiedykolwiek grałeś!"

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.