eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Fotobelfer.pl

Jesteś wrażliwy na piękno otaczającego świata i chciałbyś wiedzieć jak uwieczniać je na zdjęciach? Zapraszamy do Fotobelfer.pl, w którym poznasz zasady robienia profesjonalnych fotografii. Pod okiem doświadczonego fotografa nauczysz się prawidłowej techniki, tak aby wiedzieć, jak w zależności od warunków dobrać odpowiednie parametry aparatu. Weekend z Fotografią to idealna szansa, aby przygotować się do wykonywania zdjęć portretowych, obiektów, a także plenerowych. Rozpocznij swoją przygodę i uchwyć piękne momenty w swoim obiektywie!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Fotobelfer.pl w Warszawie - sesje fotograficzne

Fotobelfer.pl to warszawskie studio fotograficzne, znajdujące się na Górnym Mokotowie, które w swojej ofercie posiada m.in. kursy profesjonalnej fotografii. Szkolenia z techniki wykonywania zdjęć prowadzone są w studiu oraz w plenerze. Pod okiem doświadczonego fotografa i wieloletniego nauczyciela tego fachu, Stefana Rutkowskiego, nabędziesz niezbędnych umiejętności do wykonania dobrych jakościowo zdjęć. Kursy prowadzone w małych grupach dają komfort nauki i pozwalają na indywidualne szlifowanie praktyki.

Nauka robienia zdjęć w Fotobelfer.pl Warszawa

W swojej bogatej ofercie Fotobelfer.pl posiada kursy fotografii o różnej częstotliwości i stopniu zaawansowania. Jeżeli chcesz nabyć kompleksową wiedzę teoretyczną i zdobyć praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci postawić pierwsze kroki w zawodzie fotografa, polecamy Podstawowy Kurs Fotografii, który obejmuje 8 lekcji, po 3 godziny. Podczas zajęć nauczysz się obsługi aparatu oraz specjalistycznego sprzętu znajdującego się w studiu. Zgłębisz techniki pracy ze światłem. Zdobędziesz umiejętności robienia dobrych zdjęć w studiu jak i w plenerze.

Kurs Fotografii w Fotobelfer.pl w Warszawie

Szkolenia prowadzone są przez warszawskiego fotografa Stefana Rutkowskiego, który uczy fotografii od ponad 40 lat. Zaczynał jako etatowy fotoreporter w prasie dziecięcej i młodzieżowej. Doświadczenie zdobywał też zagranica, pracując jako fotograf w czasopiśmie L'Express w Paryżu. Przez lata uczył również fotografii studyjnej w Art Bem. Obecnie rozwija nową pasję, jaką jest fotografia pod wodą. Podczas swoich szkoleń fotograficznych stosuje własny, autorski program, który jest nastawiony na szybkie efekty zdobywania umiejętności i przede wszystkim rozwijanie pasji do fotografii.

Zdecyduj się na kurs fotografii i naucz się jak uchwycić w obiektywie piękne momenty ze swojego życia. Poznaj Fotobelfer.pl!