Centrum Joga

Szukasz sportu, który poprawi Twoją kondycję i przyniesie psychiczne wyciszenie? Jeśli tak to joga jest dla Ciebie! Skorzystaj z warsztatów z jogi w Centrum Jogi, które mieści się w samym sercu Warszawy. Dogodna lokalizacja, przestronne i piękne sale oraz fantastyczni i profesjonalni trenerzy – to wszystko sprawi, że nie będziesz żałować ani minuty spędzonej na macie! Centrum Joga oprócz klasycznych warsztatów z jogi w swojej ofercie posiada również zajęcia o nazwie Joga Gongów, które są terapią dźwiękową polegającą na wsłuchiwaniu się w dźwięki gongów i w swój oddech w pozycji leżącej. Przynosi to niesamowite ukojenie i przepływ ciepłej energii przez całe ciało. Podaruj sobie taką formę relaksu, a Twoja głowa i ciało będą Ci bardzo wdzięczne.
Szukaj po kategorii

Centrum Joga Warszawa

Centrum Joga to miejsce, gdzie połączysz swoje ciało z umysłem. W poszukiwaniu korzyści dla zdrowia wybór sportu jest niezwykle ważny. Sport ten ma znaczącą korzyść dla zdrowia, poprzez zwalczanie bólu, poprawianie wydolności płuc oraz ochronę przed chorobami.

Centrum Joga w Warszawie

Centrum Joga w swojej ofercie posiada standardowe warsztaty jogi dla jednej lub dwóch osób, a także dla przyjaciół. Ponadto oferta rozszerzyła się o jogę gongów, czyli terapię dźwiękową, nie tylko słyszalną, ale i odczuwalną w całym ciele. Joga Gongów redukuje stres, uwalnia umysł i pobudza krążenie.

Joga: fakty i mity

Istnieje wiele mitów na temat jogi. Twierdzono, że podczas jogi istnieje możliwość zatrzymania akcji serca, a następnie wznowienie akcji ponownie- jest to nieprawdą. Joga to uzupełnienie sportu, pozwala się wyciszyć oraz rozciągnąć, zapanować nad miarodajnym oddechem.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.