Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Canton Restaurant

Jeśli fascynuje Cię orientalna kuchnia, lubisz próbować nowych, nietypowych smaków, koniecznie wyrusz na Kulinarną Podróż do Chin w Canton Restaurant. To miejsce, w którym jak nigdzie indziej w Polsce poczujesz klimat rodem z kraju schowanego za Wielkim Murem! To propozycja dla osób, które w poszukiwaniu inspiracji otworzą się na nowe kulinarne doznania. Charakterystyczne dla tej kuchni smaki z pewnością zapadną w Twojej pamięci na długo. Kto wie? Może postanowisz sprawdzić swoje kulinarne zdolności i sam spróbujesz odtworzyć jedno z orientalnych dań? Odkryj w sobie kulinarnego turystę bez wyjeżdżania z kraju!
Szukaj po kategorii

Canton Restaurant Warszawa

Marzysz o dalekich orientalnych podróżach? Canton Restaurant to miejsce, które sprawi, że poczujesz się jak na dalekowschodniej wyprawie! Wypróbuj dania kuchni kantońskiej i syczuańskiej i zagwarantuj sobie niezapomniane doznania smakowe. Azjatycki wystrój oraz wyjątkowa atmosfera tego miejsca to gwarancja niezapomnianego wieczoru.

Canton Restaurant: chińska restauracja w Warszawie

Kulinarna podróż do Chin to możliwość zasmakowania w najlepszych azjatyckich potrawach oraz spróbowania regionalnego azjatyckiego wina. To miejsce tworzą profesjonalni kucharze, których specjalnością jest kuchnia orientalna. Kaczka po pekińsku, a może wołowina po syczuańsku? Wybór jest trudny, ale nie pozostaje nic innego, jak wybrać się z nami w tę podróż!

Chińska restauracja w Warszawie - Canton Restaurant

Najlepsza w Polsce chińska restauracja. Wyróżnia ich ponad 300 dań z regionów Syczuanu, Kantonu ora Hong Kongu. Piękne wnętrze, klimatyczny nastrój, przemiła obsługa to coś, czego nie zabraknie Ci w tym miejscu! Profesjonalna oraz przemiła obsługa umili Ci czas spędzony w orientalnych klimatach.