Baby Blue Katamaran

Czy chciałbyś spędzić niezwykły czas z przyjaciółmi? Przeżyć luksusowe chwile jak w filmie, kiedy znajomi świetnie bawią się na jachcie? Teraz masz niepowtarzalną okazję – wycieczka katamaranem po Gdańsku to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. A może masz ochotę zabrać swoją drugą połówkę w niezwykłą i romantyczną podróż, dzięki której możesz podziwiać miasto? Przeżyjcie razem niezwykłe chwile – a może sesja zdjęciowa na wodach? Twoja druga połówka na pewno będzie zachwycona taką randką, którą zapamiętacie na zawsze.
Szukaj po kategorii

Rejs z Baby Blue Katamaran

Baby Blue Katamaran to nie tylko cudowne wycieczki katamaranem, ale także super zabawa, sesje fotograficzne, czy też inaczej spędzony wolny czas z przyjaciółmi, który na zawsze zostanie w waszej pamięci. To połączenie wodnej wyprawy wraz z atrakcją na najwyższym poziomie. Baby Blue Katamaran pozwoli ci spędzić niezwykły czas w wybranym towarzystwie – z przyjaciółmi lub swoją drugą połówką. Zabawcie się wspólnie w najlepszym stylu, urządzając sobie imprezę na statku i podziwiając niezwykłe widoki na Gdańsk. A może chcesz zabrać swoją drugą połówkę na niezwykły rejs i spędzić wspólnie romantyczne chwile? Przeżyjcie razem niezwykłe emocje, które pozostaną z wami na długo. Masz też możliwość wykonania sesji fotograficznej – to będzie niezapomniane!

Przygoda na wodzie z Baby Blue Katamaran

Baby Blue Katamaran oferuje bardzo zróżnicowane przepływy katamaranem, które zapewniają niezwykłe przeżycia, emocje i gwarantują niezapomniany czas. Możesz wybrać rejs dla dwojga, rejs dla przyjaciół czy też na przykład rejs z profesjonalną sesją zdjęciową. Szeroka oferta powoduje, że masz możliwość wyboru jak najlepszej dla Ciebie opcji, spełniając tym samym swoje marzenia i oczekiwania. Twoi przyjaciele na pewno będą zachwyceniu możliwością przepłynięcia statkiem, zabawienia się i podziwiania widoków na niesamowity Gdańsk. Masz też możliwość wybrania opcji przepłynięcia katamaranem dla par. A może rejs w wersji ekskluzywnej z kieliszkiem pysznego wina? A może rejs wraz z sesją zdjęciową, która będzie niepowtarzalna? Wybierz sam!

Ciekawostki o katamaranach

Czy wiesz, że katamaran jest dużo stabilniejszy od jachtów żaglowych? To zasługa jego konstrukcji, dzięki której katamarany nie wchodzą tak mocno w przechyły boczne, żeglując na płasko. Oprócz tego katamarany mogą osiągać dużo większe prędkości, co jest spowodowane faktem, że kadłub klasycznych jachtów stawia większy opór w wodzie. Poza tym z uwagi na swój rozmiar, potrzebują więcej miejsca w marinie. Warto też wiedzieć, że katamarany różnią się w nawigacji od standardowych jachtów. Choć stanowisko sternika zapewnia doskonałą widoczność, to brak przechyłów powoduje niemożliwość jednoznacznej oceny czy konieczne jest luzowanie lub rafowanie żagli. Rejs katamaranem to niezwykłe przeżycie, którego warto doświadczyć choć raz w życiu.

Nadmorska przygoda z Baby Blue Katamaran

Masz ochotę na wyjątkowe spędzenie wolnego czasu? Kochasz wodę i marzy Ci się nadmorska przygoda, która pozostanie w Twojej pamięci na zawsze? W Baby Blue Katamaran masz taką szansę i to na wiele różnych sposobów! Wycieczka po gdańskich wodach z przyjaciółmi? Dlaczego nie – teraz możecie to zrobić! Wybierzcie się na wyjątkowy rejs z całą paczką i poimprezujcie w luksusowym stylu. Zabierzcie ze sobą przekąski i szampana, by poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. A może masz ochotę na niezwykłe chwile ze swoją drugą połówką? W Baby Blue Katamaran masz okazję zabrać ukochaną na wyjątkowy rejs z lampką wina lub niesamowitą sesją fotograficzną, uwieczniającą wyjątkowy dzień i niesamowite chwile we dwoje. To co – którą opcję wybierasz dla siebie?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.