(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Activ Centrum

Ostatnio skupiasz się głównie na pracy i trudno Ci znaleźć czas dla siebie? Prowadzisz mało zróżnicowany tryb życia i zaczynają Ci doskwierać dolegliwości bólowe? A może chcesz zrobić niespodziankę swojej drugiej połowie i zafundować Wam wspólny relaks? Dzięki wizycie w ACTIV Centrum we Włocławku naładujesz swoje baterie i poczujesz, że znowu żyjesz. Zróżnicowana oferta z zabiegami zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i zrelaksuje się tak, jak tego potrzebuje.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

ACTIV Centrum – Twoje miejsce na idealny relaks

ACTIV Centrum we Włocławku to miejsce, które powstało ponad 9 lat temu. Oferuje między innymi liczne zabiegi spa, w ramach których skorzystać można z relaksu w strefie z basenem, sauną, łaźnią i jacuzzi, peelingów oraz masaży. Każdy z nich odbywa się w jednej z sześciu przestronnych sal, których klimatyczne wnętrza ułatwią Ci odprężenie się. W ACTIV Centrum wszystkie zabiegi są wykonywane również przy użyciu kosmetyków wyłącznie najwyższej jakości, dlatego możesz mieć pewność, że zarówno podczas zabiegu, jak i po nim, będziesz czuć się wyjątkowo. Dlaczego jeszcze warto wybrać akurat to miejsce? Ponieważ pracują tu sami profesjonaliści, którzy posiadają niezbędną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Odwiedzając ACTIV Centrum we Włocławku, skorzystasz z usług specjalistów do spraw relaksu. Wybierz zabieg i pozwól sobie na beztroski odpoczynek.

Spędź wyjątkowe chwile dzięki ACTIV Centrum Włocławek

Pobyt w ACTIV Centrum we Włocławku to świetna okazja, żeby spróbować zarówno zabiegów klasycznych, jak i tych mniej tradycyjnych. Jeśli dopiero wchodzisz w świat masaży i szukasz czegoś na początek, spodoba Ci się Relaks SPA z Masażem na Cztery Ręce lub Relaks SPA z Masażem Ciepłymi Olejkami. Jeśli natomiast chcesz spróbować technik hawajskich czy dalekowschodnich, możesz zdecydować się na Relaks w SPA z Masażem Lomi Lomi, Relaks w SPA z Masażem Bambusowym czy Relaks w SPA z Masażem Świecą. Szukasz czegoś dla Dwojga? Podczas Romantycznej Ceremonii w SPA wspólnie z bliską Ci osobą spędzisz relaksujące chwile w Strefie SPA, a następnie skorzystacie z Masażu Gorącymi Kamieniami. W ramach każdej propozycji otrzymujesz dostęp do strefy z basenem termalnym, jacuzzi, saunami oraz łaźnią. Wizyta w ACTIV Centrum to idealny pomysł na głębokie odprężenie.

Masaż w podróży

Szykujesz się na długą podróż samolotem? Planujesz zatrzymać się w Dubaju, Nowym Yorku czy Londynie? Warto wiedzieć, że na największych lotniskach w tych miastach skorzystać możesz z profesjonalnych gabinetów spa, które pozwolą Ci się rozluźnić i zrelaksować przed dalszą podróżą.

Zrelaksuj się w ACTIV Centrum we Włocławku

Dzięki ACTIV Centrum we Włocławku zrelaksujesz się tak, jak tego potrzebujesz. Skorzystasz zarówno ze Strefy SPA, gdzie znajdziesz choćby jacuzzi czy sauny, jak i poddasz się masażom klasycznym oraz mniej tradycyjnym. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki profesjonalnej obsłudze klienta, wyjątkowej atmosferze, a przede wszystkim świetnym zabiegom, poczujesz się jak ktoś nowonarodzony. To będzie chwila wyłącznie dla Ciebie.