Squash Zone Club

Jesteś osobą aktywną fizycznie, jednak od dawna szukasz czegoś nowego, co podsyci Twój zapał i sprawi, że na nowo będziesz pełen energii? Poznaj Squash to propozycja dla Ciebie! Ta zyskująca coraz większą popularność na świecie dyscyplina, to wymagające połączenie koordynacji ruchowej oraz świetnej kondycji! Przez godzinę pod okiem instruktora będziesz miał okazję nauki zasad gry, a także wyjątkowych zagrań, dzięki którym z pewnością zaskoczysz niejednego przeciwnika. Rusz się i sprawdź, co Squash Zone Club przygotował dla Ciebie!
Szukaj po kategorii

Squash Zone Club - squash w Szczecinie

Uwielbiasz aktywnie spędzać czas? Squash Zone Club to miejsce, w którym intensywnie spędzisz czas oraz zaczniesz swoją przygodę na korcie. Squash to dyscyplina, która poprawia koordynację ruchową oraz dostarcza mnóstwo świetnej zabawy. Zapewnij sobie oryginalną rozrywkę i zachęć wszystkich do aktywności fizycznej. Nie pożałujesz!

Squash Szczecin z Squash Zone Club

Poznaj squasha i podejmij wyzwanie! Pod okiem profesjonalnego trenera rozpoczniesz prawdziwą przygodę z tym sportem. Dostosowane do Twojego poziomu ćwiczenia pozwolą na zapoznanie się z tym sportem od podstaw. Zacznij już dziś przygodę i przeżyj niezapomnianą zabawę. Czy to będzie Twoja nowa pasja?

Squash Zone Club, czyli lekcje gry w squasha w Szczecinie

Właśnie w tym miejscu poznasz ludzi pełnych pasji! Zawodowcy, od wielu lat związani ze squashem mają na koncie kilkadziesiąt tytułów Mistrzostw Polski. Umiejętności nabyte od najlepszych trenerów i zawodników to gwarancja na idealne spędzenie wolnego czasu. Pozwól sobie na świetną zabawę!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.