(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Restauracja Zaklęty Czardasz

Uwielbiacie kuchnię węgierską? Chcecie oderwać się od codzienności i spędzić razem romantyczny wieczór? Restauracja Zaklęty Czardasz będzie idealnym wyborem! To wyjątkowe miejsce, położone na kulinarnej mapie Katowic zachwyci Was wyrazistym smakiem potraw, jak i eleganckim wystrojem. Węgierska kuchnia, której smak podkreślą idealnie dobrane węgierskie wina to świetny pomysł na udaną randkę! Subtelna muzyka, blask świec oraz niepowtarzalna atmosfera z pewnością sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowy i na długo zapadnie w Waszej pamięci.
Szukaj po kategorii

Zaklęty Czardasz - restauracja w Katowicach

Wiesz, że Czardasz to nazwa węgierskiego tańca? A co oznacza Zaklęty Czardasz? Najlepszą, węgierską restaurację w Polsce! Chcecie spędzić romantyczny wieczór przy tradycyjnej węgierskiej kuchni? Zaklęty Czardasz czeka właśnie na Was! Doświadczeni kucharze, świeże produkty i miła obsługa sprawi, że zapamiętasz ten wieczór na długo.

Restauracja Zaklęty Czardasz: węgierska restauracja w Katowicach

Zaklęty Czardasz to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Katowic. Znajdziesz tu tradycyjne, węgierskie dania, desery oraz napoje. Masz ochotę spróbować węgierskiej specjalności -słynnej zupy gulaszowej? Wybór jest tylko jeden – Zaklęty Czardasz. Wieczór umili Wam subtelna muzyka, niepowtarzalna atmosfera oraz gustowne wnętrze.

Zaklęty Czardasz: węgierskie smaki na Śląsku

W restauracji Czardasz realizowane są również niezwykłe kolacje – Kolacje w Ciemności. Wybierz restaurację Zaklęty Czardasz i odkryj, jak doskonała jest węgierska kuchnia!