Restauracja Antresola

Poszukujesz miejsca na kolację z polską, tradycyjną kuchnią, gdzie będzie panował wytworny klimat? Sprawdź ofertę Restauracji Antresola, położnej w Kielcach, przy malowniczej ulicy Piekoszowskiej. To przytulny i elegancki lokal, serwujący pieczołowicie przygotowane dania z naszej rodzimej kuchni. Miejsce, w którym spotyka się tradycja z elegancją. Znajdziecie tutaj znane Wam potrawy z kuchni Waszych mam i babć, ale przyrządzone w nowoczesnym i unikatowym stylu. Szefowie kuchni dbają o jakość składników i czerpiąc z sezonowości, często odświeżają menu wprowadzając coraz to nowe potrawy. To idealne miejsce na romantyczną kolację, randkę czy celebrację ważnej daty w kalendarzu. Gwarantujemy, że wieczór w tej restauracji zostanie przez Was na długo zapamiętany!
Szukaj po kategorii

Restauracja Antresola Kielce

Restauracja Antresola to miejsce, gdzie możemy spotkać pasjonatów dobrego polskiego jedzenia oraz pysznego wina. Warto zanurzyć się w bogactwie smaków i aromatów, by poznać niesamowitą atmosferę tego miejsca. Dbanie o najdrobniejsze szczegóły– to coś, z czym się utożsamiamy!

Restauracja Antresola w Kielcach

Marzy Wam się romantyczny wieczór tylko we dwoje? Odwiedzając nas, wkraczasz w wielowymiarowy świat smaków i aromatów kuchni polskiej. Czekamy tu na Was z kartą autorskich dań skomponowanych z bogactwa składników sezonowych, którymi możesz się cieszyć w przytulnie zaaranżowanym wnętrzu.

Antresola - wyjątkowa restauracja w Kielcach

Świeżość smaku oraz polskie jedzenie zmieniające się z porą roku to coś, co nas charakteryzuje. Wysoko wyspecjalizowany zespół kucharzy oferuje nam doskonałe menu z różnorodnym wachlarzem dań. Tylko u nas poczujesz się jak „u mamy”.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.