Wymarzona Grafika - A4 | Cała Polska

Nowość
0.0 0 Opinie

Wymarzona Grafika - A4 | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,00 zł

149,00 zł

O prezencie

Jesteś osobą wrażliwą, która bardzo ceni sztukę? Szukasz oryginalnych ozdób, które znakomicie wpasują się w charakter Twojego domu, a jednocześnie uwielbiasz rośliny, zwierzęta i szeroko rozumianą naturę? Podaruj sobie wyjątkową rzecz - Wymarzoną Grafike w formacie A4! Skontaktuj się z niezwykłą artystką, która wykona rysunek według Twoich wytycznych. Natura, roślina, ulubiony zwierzak - powiedz, czego pragniesz, a po około 10 dniach otrzymasz wyjątkowy obraz, który wystarczy oprawić, by stał się oryginalną ozdobą w Twoim domu. Przekonaj się, jak wiele w wystroju może zmienić jeden obraz i stań się posiadaczem wyjątkowego rysunku, wykonanego na zamówienie.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wykonanie odręcznego rysunku, w wybranym przez Ciebie motywie. Obraz przygotowany zostanie na podstawie Twoich preferencji, które podasz w uwagach do zamówienia lub podczas rozmowy z artystką. Grafika zostanie wykonana w formacie A4.

Na jakim papierze zostanie wykonana grafika?
Rysunek zostanie wykonany na wysokiej klasy papierze 160-200g/m2 (z fakturą lub bez).

Jak zostanie wykonana ilustracja?
Ilustracja wykonana będzie przy pomocy czarnych cienkopisów kreślarskich, o różnej grubości lub akwareli, promarkerów, zawierających nietoksyczne tusze, oparte na bazie alkoholu, kredek m.in akwarelowych oraz brushpenów.

Czy mogę wybrać wersję minimalistyczną?
Oczywiście, jeżeli zależy Ci na wersji opartej np. na jednolitej czarno-białej kolorystyce, wystarczy, że podasz tę informację w uwagach do zamówienia.

Czy w cenie prezentu zawarta jest wysyłka?
Tak, cena przesyłki jest już uwzględniona i obejmuje teren całego kraju. Realizacja zajmie około 10 dni roboczych.

Jak wysyłana jest grafika?
Rysunek zostanie starannie zapakowany w tubę i wysłany kurierem na wskazany adres.

W jaki sposób mogę skontaktować się z autorem grafiki, żeby przekazać mu swoje życzenia?
Po rezerwacji otrzymasz pełne dane, dzięki którym można skontaktować się z autorem. Skontaktować można się przez telefon, komunikator lub mailowo.

Twója Wymarzona Grafika A4 sprawdzi się jako:
prezent dla Ciebie, prezent na Dzień Kobiet, prezent na święta

Potrzebujesz niesamowitego i oryginalnego prezentu dla ukochanej? Nie wiesz, co najlepiej sprawdzi się jako podarunek imieninowy? Twoja Wymarzona Grafika w formacie A4 to niecodzienny upominek, który zostanie z osobą obdarowaną na długie lata, przypominając jej wybrany motyw. Voucher na obraz to wspaniały pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu dla dziadków. Wybierz niesamowite piękno, którym uraczysz bliską Ci osobę i spełnij jej marzenia o pięknym malowidle. Podaruj emocje!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent to grafika w formacie A4 narysowany specjalnie dla obdarowanego po konsultacji z artystą. Skontaktuj się z wykonawcą 10-15 min rozmowa (telefon lub Skype) może mail i opowiedz o Twoich Pasjach i zainteresowaniach napisz co najbardziej lubisz może masz jakieś super wspomnienia rzeczy, przedmiotu, zwierzęcia lub ukochaną roślinę która przywodzi do fajnej chwili z przeszłości które chciałbyś umieścić na grafice albo zrobić pamiątkę dziecku (metryczki). Produkt wysyłany bez ramy i passe-partout.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Andi_Line

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.