JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Wymarzona Grafika - A3 | Cała Polska

Wymarzona Grafika - A3 | Cała Polska


Cała Polska
1 os.

219 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
219 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jesteś kolekcjonerem wyjątkowych dzieł sztuki? Uwielbiasz oryginalne dzieła prawdziwych artystów w swoim fachu? Skorzystaj z okazji i zostań posiadaczem Wymarzonej Grafika w formacie A3! Wystarczy, że skontaktujesz się z twórcą i podasz mu odpowiednie szczegóły wymarzonego obrazu i po około 10 dniach rysunek będzie zdobił Twój dom. Wybierz odpowiedni motyw, który będzie pasował do charakteru wnętrz, przedstawiał ulubionego pupila lub roślinę. Określ kolorystykę rysunku, rozmawiając z artystą za pomocą telefonu, komunikatora lub maila. Niecierpliwie czekaj na efektowny rysunek, a gdy kurier dostarczy Ci obraz… oniemiej z zachwytu! Podaruj sobie wymarzoną ozdobę, która będzie Ci służyć przez długie lata!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wykonanie odręcznego rysunku, stworzonego według Twoich preferencji. Obraz przygotowany zostanie na podstawie życzeń i wymagań, które podasz w uwagach do zamówienia. Grafika zostanie wykonany w formacie A3.

Na jakim papierze zostanie wykonany grafika?
Grafika zostanie wykonany na papierze wysokiej klasy - 160-200g/m2 (z fakturą lub bez).

Jak zostanie wykonana grafika?
Ilustracja wykonana zostanie za pomocą czarnych cienkopisów kreślarskich, o różnej grubości lub akwareli, promarkerów, zawierających nietoksyczne tusze, oparte na bazie alkoholu, kredek m.in akwarelowych oraz brushpenów.

Czy mogę wybrać wersję minimalistyczną?
Oczywiście, jeżeli chcesz otrzymać wersję opartą np. na jednolitej czarno-białej kolorystyce, wystarczy, że podasz tę informację w uwagach do zamówienia.

Czy w cenie prezentu zawarta jest wysyłka?
Tak, cena przesyłki jest już uwzględniona i obejmuje wszystkie zakątki Polski. Realizacja zajmuje zwykle nie więcej niż 10 dni roboczych.

Jak wysyłany jest grafika?
Grafika zostanie starannie zapakowany w tubę i wysłany kurierem na wskazany przez Ciebie adres.

W jaki sposób mogę skontaktować się z autorem grafiki, żeby przekazać mu swoje życzenia?
Po rezerwacji otrzymasz dane, dzięki którym można skontaktować się z artystą. Możesz rozmawiać przez telefon, komunikator lub mailowo.

Twoja Wymarzona Grafika A3 sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanej, prezent dla mamy, prezent na urodziny

Szukasz niesamowitego podarunku na imieniny? Czegoś, co spodoba się każdemu, ponieważ jest wykonywane wedle jego bądź jej życzeń? Twój Wymarzony Grafika w formacie A3 to niesamowita okazja, by ozdobić dom w sposób oryginalny i nietuzinkowy. Obraz może przedstawiać naturę, zwierzę, roślinę - co tylko podoba się osobie obdarowanej. Znakomicie sprawdzi się jako prezent z okazji rocznicy ślubu dla żony, ale także jako upominek świąteczny dla znajomych lub oryginalny prezent z okazji parapetówki! Voucher na wykonanie rysunku marzeń to ciekawy podarunek na każdą okazję! Podaruj niebagatelny prezent i niezwykłe emocje!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent to rysunek w formacie A3 narysowany specjalnie dla obdarowanego po konsultacji z artystą. Skontaktuj się z wykonawcą 10-15 min rozmowa (telefon lub Skype) może mail i opowiedz o Twoich Pasjach i zainteresowaniach napisz co najbardziej lubisz może masz jakieś super wspomnienia rzeczy, przedmiotu, zwierzęcia lub ukochaną roślinę która przywodzi do fajnej chwili z przeszłości które chciałbyś umieścić na grafice albo zrobić pamiątkę dziecku (metryczki). Produkt wysyłany bez ramy i passe-partout.


Realizacja:


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.