Warsztaty z Wypiekania Pierników | Toruń

5.0 1 Opinii

Warsztaty z Wypiekania Pierników | Toruń


Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

15,00 zł

15,00 zł

O prezencie

Miasto, w którym urodził się Mikołaj Kopernik, ma jeszcze jeden symbol. Są to oczywiście pierniki! W ramach niezwykłej podróży w czasie zapraszamy na Warsztaty z Wypiekania Pierników! Poznaj prawdziwy smak, własnoręcznie zrobionego piernika. Naucz się podstaw jego robienia, a przede wszystkim...baw się dobrze, tworząc swój własny wypiek! Pod czujnym okiem mistrzów piernikarstwa, stworzysz swój własny piernik na tradycyjnej, drewnianej formie. To będzie wspaniała przygoda. Bardzo smaczna przygoda, dodajmy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje warsztaty z wypiekania pierników, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Warsztaty potrwają około 60 minut.

W jakich godzinach odbywają się warsztaty?
Zajęcia odbywają się codziennie od 10:00 do 18:00. Wejścia są o pełnej godzinie. Ostatnie wejście jest o godzinie 17:00.

Warsztaty z Wypiekania Pierników sprawdzą się jako:
prezent dla koleżanki, prezent dla singla, prezent na imieniny

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent w Toruniu? Trudno o lepszy wybór niż Warsztaty z Wypiekania Pierników! Świetna zabawa, która pozwoli wypiec swoje własne pierniki i, oczywiście, delektować się ich niepowtarzalnym smakiem! Przeżycie świetnie sprawdzi się jako podarunek dla singielki lub kolegi. Będzie również dobrym wyborem na prezent z okazji Dnia Mamy lub Dnia Babci!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Około 60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher pozwala na uczestniczenie w zajęciach grupowych i wypiec własny piernik. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zajęcia odbywają się codziennie od 10:00 do 18:00. Wejścia są o pełnej godzinie. Ostatnie wejście o godzinie 17:00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piernikarnia Starotoruńska

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Michał B.

To przerosło moje najśmielsze oczekiwanie. Spodziewałem się warsztatów z pieczenia pierników. Tymczasem zostaliśmy z moją córeczką przeniesieni do XVwiecznego Torunia, aby nauczyć się wypiekać te zacne przysmaki. Wszystko co nas otaczało pozwalało zapomnieć, że jest 2022r. (język, wnętrza, stroje, zapach, smak.. ). Wspaniałe przeżycie, za które dziękuję i które bardzo gorąco polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.