Warsztaty z Dekorowania Pierników dla Przyjaciół | Toruń

0.0 0 Opinie

Warsztaty z Dekorowania Pierników dla Przyjaciół | Toruń


Oferta niedostępna
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Planujecie wycieczkę do Torunia i chcielibyście spędzić wolny czas w ciekawy i oryginalny sposób? Zapraszamy na wyjątkową przygodę - Warsztaty z Dekorowania Pierników dla Przyjaciół to gwarancja świetnej zabawy! Pomocą służyć Wam będą bardzo doświadczeni mistrzowie i mistrzynie piernikarstwa, którzy przybędą do Was z przełomu XIX i XX wieku! Każde z Was stworzy swój unikalny piernik, ozdabiając go, korzystając z różnokolorowych lukrów i innych, ciekawych możliwości. Czeka na Was świetna zabawa, która doskonale wpasowuje się charakterem w historię Torunia.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje warsztaty z dekorowania pierników, dla trzech lub czterech osób. Obdarowani własnoręcznie dekorują pierniki.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 60 minut.

W jakich dniach odbywają się warsztaty?
Zajęcia odbywają się codziennie od 10:00 do 18:00. Wejścia są o pełnej godzinie. Ostatnie wejście jest o godzinie 17:00.

Warsztaty z Dekorowania Pierników dla Przyjaciół sprawdzą się jako:
prezent dla grupy, prezent dla znajomych, prezent na imieniny

Ciekawe atrakcje w Toruniu? Pomysł na spędzenie wolnego czasu? Warsztaty z Dekorowania Pierników dla Przyjaciół to oryginalna zabawa, która dostarczy Wam wielu pozytywnych wrażeń! Znakomicie sprawdzi się jako prezent dla kolegi lub koleżanki. Będzie również dobrym wyborem z okazji urodzin lub imienin. Podaruj sobie i przyjaciołom ciekawą rozrywkę w Toruniu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Około 60 minut.

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher pozwala na uczestniczenie w zajęciach grupowych i ozdobić przygotowane pierniki. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zajęcia odbywają się codziennie od 10:00 do 18:00. Wejścia są o pełnej godzinie. Ostatnie wejście o godzinie 17:00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piernikarnia Starotoruńska

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.