Warsztaty z Dekorowania Pierników dla Przyjaciół | Toruń

0.0 0 Opinie

Warsztaty z Dekorowania Pierników dla Przyjaciół | Toruń


Oferta niedostępna
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Planujecie wycieczkę do Torunia i chcielibyście spędzić wolny czas w ciekawy i oryginalny sposób? Zapraszamy na wyjątkową przygodę - Warsztaty z Dekorowania Pierników dla Przyjaciół to gwarancja świetnej zabawy! Pomocą służyć Wam będą bardzo doświadczeni mistrzowie i mistrzynie piernikarstwa, którzy przybędą do Was z przełomu XIX i XX wieku! Każde z Was stworzy swój unikalny piernik, ozdabiając go, korzystając z różnokolorowych lukrów i innych, ciekawych możliwości. Czeka na Was świetna zabawa, która doskonale wpasowuje się charakterem w historię Torunia.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje warsztaty z dekorowania pierników, dla trzech lub czterech osób. Obdarowani własnoręcznie dekorują pierniki.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 60 minut.

W jakich dniach odbywają się warsztaty?
Zajęcia odbywają się codziennie od 10:00 do 18:00. Wejścia są o pełnej godzinie. Ostatnie wejście jest o godzinie 17:00.

Warsztaty z Dekorowania Pierników dla Przyjaciół sprawdzą się jako:
prezent dla grupy, prezent dla znajomych, prezent na imieniny

Ciekawe atrakcje w Toruniu? Pomysł na spędzenie wolnego czasu? Warsztaty z Dekorowania Pierników dla Przyjaciół to oryginalna zabawa, która dostarczy Wam wielu pozytywnych wrażeń! Znakomicie sprawdzi się jako prezent dla kolegi lub koleżanki. Będzie również dobrym wyborem z okazji urodzin lub imienin. Podaruj sobie i przyjaciołom ciekawą rozrywkę w Toruniu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Około 60 minut.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher dedykowany od trzech do czterech osób. Voucher pozwala na uczestniczenie w zajęciach grupowych i ozdobić przygotowane pierniki. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zajęcia odbywają się codziennie od 10:00 do 18:00. Wejścia są o pełnej godzinie. Ostatnie wejście o godzinie 17:00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piernikarnia Starotoruńska

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.