JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Warsztaty z Ceramiki dla Dwojga | Wrocław

Warsztaty z Ceramiki dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.

260 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
260 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcecie spróbować swoich sił w ceramice? Własnoręcznie stworzyć przedmioty użytkowe lub dekoracje do swojego domowego zacisza? Warsztaty z Ceramiki dla Dwojga to znakomita propozycja właśnie dla Was! Podczas zajęć będziecie mogli poznać tajniki sztuki lepienia z gliny. To przyjemne i odprężające zajęcie może nawet przerodzi się w nową pasję! Pod okiem eksperta zdobędziecie nowe doświadczenia i umiejętności. Dodatkowo, będziecie mogli pochwalić się przed bliskimi samodzielnie wykonanymi rzeczami. Ta artystyczna przygoda dostarczy Wam również ogromną dawkę dobrej zabawy. Wspólnie spędzony czas w profesjonalnym studiu "Quapcia" na pewno pozostanie niezwykle miłym wspomnieniem. Gotowi na nietuzinkową przygodą w doborowym towarzystwie? 

 

Prezent obejmuje:

  • Naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych lub dekoracyjnych,
  • Lekcję zdobienia oraz szkliwienia dla 2 osób,
  • Pamiątkowy dyplom ukończenia warsztatów.

Szukasz ciekawej propozycji na prezent dla pary? Co powiesz na Warsztaty z Ceramiki dla Dwojga? Ten nietuzinkowy podarek świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny czy inną okazję! Podaruj bliskim osobom niezapomniane przeżycia. Ten prezent dla dwojga na pewno uszczęśliwi obdarowanych. Nauka lepienia z gliny to przede wszystkim oryginalny upominek. Możesz go podarować zakochanym lub parze przyjaciół. Nie zastanawiaj się - zdecyduj się już dziś!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wykonane przez siebie przedmioty można zabrać do domu. Po ukończeniu zajęć uczestnicy otrzymują także pamiątkowy dyplom.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
 

Wyjątkowe miejsce na realizacje wyjątkowego prezentu! I w dodatku zostaje pamiątka - w postaci własnoręcznie zrobionego naczynia! Polecamy wszystkim, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Inspirujący czas!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.