JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Warsztaty rozwojowe dla par “Potęga osobowości i dobrej komunikacji w Twoim związku” | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Warsztaty rozwojowe dla par “Potęga osobowości i dobrej komunikacji w Twoim związku” | Warszawa


Warszawa
2 os.

2449,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
2449,99 zł

Chcecie umocnić Waszą relację i zwrócić uwagę na wzajemną komunikację w związku? Jeśli tak, to mamy coś specjalnego dla Was! Wypełnijcie online kwestionariusz Insights Discovery, który zdefiniuje Wasze typy osobowości według zasad ustanowionych przez Karola Gustawa Junga i wybierzcie się na Warsztaty rozwojowe dla par “Potęga osobowości i dobrej komunikacji w Twoim związku”! To niezwykła okazja do pracy nad efektywną komunikacją, wzajemnym porozumieniem oraz spełnianiem oczekiwań drugiej osoby! Warsztat pomoże Wam we wzajemnym dopasowaniu Waszych osobowości do siebie – w taki sposób, aby Wasza komunikacja była dla Was efektywna, przyjemna i partnerska! Odkryjecie także „cienie” Waszych osobowości, które mogą uruchomić się pod wpływem stresu oraz poznacie sposoby na to, abyście niezależnie od sytuacji mogli cieszyć się sobą nawzajem! To czas na Wasz rozwój!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
W pierwszym kroku należy wypełnić kwestionariusz osobowości Insights Discovery™ przez internet (nie później niż 3 dni robocze przed terminem warsztatów), a następnie udać się na 8-godzinne warsztatowe szkolenie, podczas którego nauczycie się partnerskiej komunikacji. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonego trenera 4GROW, który jednocześnie jest coachem, psychologiem oraz praktykiem certyfikowanym przez Insights Polska. W ramach usługi, para otrzymuje 60 minut indywidualnego treningu do wykorzystania przez rok od szkolenia oraz nielimitowany kontakt telefoniczny i mailowy z trenerem 4GROW.

Czy warsztaty odbywają się w grupach?
Tak, są to niewielkie grupy, liczące maksymalnie 5 par.

Czy przewidziana jest przerwa na posiłek?
Oczywiście, para ma zapewniony obiad, składający się z zupy, dania głównego oraz deseru. Dodatkowo przez cały dzień zapewnione są przerwy kawowe z zimnymi i gorącymi napojami, słodkimi, słonymi oraz zdrowymi przekąskami.

Warsztaty rozwojowe dla par “Potęga osobowości i dobrej komunikacji w Twoim związku” sprawdzą się jako:
prezent dla dwojga, podarunek dla rodziców, upominek na rocznicę, prezent ślubny

Szukasz prezentu dla dwojga? Chcesz zaskoczyć swoich rodziców i znajomych niekonwencjonalnym podarunkiem? Warsztaty rozwojowe dla par “Potęga osobowości i dobrej komunikacji z Twoim związku” sprawdzą się w tej sytuacji idealnie! Pozwolą nie tylko poznać się bliżej, lecz także wypracować wspólną receptą na dobrą komunikację w parze. Efektywna komunikacja to podstawa do tworzenia trwałych relacji! Dlatego też jest to doskonały prezent na urodziny, imieniny, ślub i rocznicę! Zadbaj o swoich bliskich i o to, co w ich związku najważniejsze!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

8 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: 1) Wypełnienie kwestionariusza osobowości Insights Discovery™ poprzez link online; 2) Dwa opisowe Profile Indywidualne Insights Discovery™; 3) Warsztatowe, 8-godz. szkolenie dla pary z zakresu partnerskiej komunikacji w oparciu o różnorodność osobowości, prowadzone przez doświadczonego trenera 4GROW; 4) Kameralna grupa (max 5 par), dwudaniowy lunch, serwis kawowy premium; 5) Gratis: 60 min. trening indywidualny dla pary do wykorzystania przez rok po szkoleniu, nielimitowany kontakt telefoniczny i mailowy z trenerem.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3107
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.