Walk In The Sky z Nagrywaniem - Event 20 listopada 2021 | Łódź

Promocja Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Walk In The Sky z Nagrywaniem - Event 20 listopada 2021 | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł 149,99 zł -33%

99,99 zł -33%
149,99 zł

O prezencie

Voucher do wykorzystania w jednym, z góry określonym terminie, widocznym w nazwie.

Aby skorzystać z vouchera w danym terminie, należy wcześniej zarezerwować miejsce.


Emocje, adrenalina i przygoda życia. Tak można krótko podsumować niezwykłe wydarzenie, jakim jest Walk In The Sky z Filmowaniem! Ubierz profesjonalny sprzęt, wjedź na dach wieżowca i wyrusz na niezwykły spacer - po pionowej ścianie budynku. Obserwuj świat z niecodziennej perspektywy i, krok po kroku, zbliżaj się do ziemi. Pokonaj strach i grawitację, zaliczając ekstremalne przeżycie, o którym nigdy nie zapomnisz. Dodatkowo całe zejście zostanie sfilmowane, zapewniając Ci pamiątkę, którą z dumą zaprezentujesz swoim bliskim! Walk In The Sky to ekscytujący spacer, który gwarantuje emocje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Walk In The Sky z Filmowaniem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Czym jest Walk In the Sky?
Walk In the Sky to niesamowicie ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Uczestnik będący w pozycji poziomej do ziemi zmierza, od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co wchodzi w skład przeżycia?
Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Instruktorzy przeprowadzają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny ekwipunek. Osoba obdarowana otrzyma specjalny kombinezon, rękawice, uprząż oraz co najważniejsze, kask z zamontowaną na nim kamerą! Dzięki temu cała zabawa zostanie zarejestrowana na filmie, a Ty zyskasz niezwykłą pamiątkę!

Czy każdy może spróbować Walk In the Sky?
Walk In The Sky przeznaczony jest dla każdej osoby, która ukończyła 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna). Uczestnictwo w zabawie odradza się osobom z chorobami bądź urazami kręgosłupa, a także posiadaczom chorób serca.

Jak należy ubrać się na Walk In The Sky?
Sugerujemy sportowe, wygodne ubranie.

Czy w trakcie realizacji atrakcji można zrezygnować?
Jeśli zajdzie taka potrzeba przed rozpoczęciem zejścia ze ściany można się wycofać. Po przystąpieniu do schodzenia po ścianie niestety rezygnacja jest już niemożliwa. W takim przypadku obsługa może jedynie opuścić uczestnika na ziemię. Rezygnacja nie oznacza zwrotu poniesionych kosztów.

Czy uczestnik podlega ubezpieczeniu?
Oczywiście każdy z uczestników Walk In The Sky podlega ubezpieczeniu OC o czym zostaje poinformowany w trakcie podpisywania formularza na miejscu realizacji.

Czy osoba niepełnosprawna może skorzystać z atrakcji?
Walk In The Sky jest tak zaprojektowany, aby każdy mógł z niego skorzystać. Kule czy wózek inwalidzki nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Czy są ograniczenia wagowe?
Maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

Walk In The Sky z Filmowaniem sprawdzi się jako prezent dla mężczyzny na 30 urodziny. Okazja, by przełamać strach i spróbować ekstremalnego doznania to idealny podarunek, który pasuje właściwie na każdą okazję. Możliwość przeżycia podniebnego spaceru gwarantuje ekscytację. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga: 120 kg. Nie ma możliwości realizacji usługi pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.Należy przybyć 20 min przed ustalonym terminem rezerwacji. Prezent realizowany jest podczas specjalnego eventu, w jednym terminie, wskazanym w nazwie prezentu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Walk In The Sky | Łódź

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.