JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy | Warszawa (okolice)

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy | Warszawa (okolice)


Nowy Dwór Mazowiecki
1 os.

770 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
770 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jesteś wytrawnym kierowcą? A może dopiero stawiasz pierwsze kroki na szosach? W jednym i drugim przypadku mamy dla Ciebie coś specjalnego! Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy pozwoli Ci zdobyć umiejętności radzenia sobie nawet w najcięższych warunkach i najgroźniejszych sytuacjach! Nie straszny będzie Ci zacinający deszcz, śnieg czy gołoledź oraz popracujesz nad wyeliminowaniem wszystkich złych nawyków — a to wszystko pod okiem profesjonalnego instruktora! To jak? Spróbujesz?

Z czego składać się będzie Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy?
Składać się będzie z dwóch części - 25% to szkolenie teoretyczne, a 75% praktyczne złożone między innymi z jazdy na płytach poślizgowych, ćwiczenia jazdy w kontrolowanym slalomie, poślizgu czy hamowania awaryjnego. Szkolenie odbywa się na aucie osoby obdarowanej.

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Na szkolenie składa się potężna dawka wiedzy — spędzisz 7 godzin wypełnionych emocjami! Oczywiście przewidziane są również przerwy oraz lunch.

Czy otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia?
Oczywiście, po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający umiejętności bezpiecznej jazdy. To cenny dodatek do CV!

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla taty, prezent dla chłopaka

Twój syn stawia pierwsze kroki za kierownicą, a Ty chciałabyś podarować mu prezent urodzinowy, który zapewni niepowtarzalne umiejętności? A może szukasz pomysłu na prezent świąteczny dla osoby często poruszającej się samochodem, takiego, który pomoże zadbać o jej bezpieczeństwo? Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Etap I sprawdzi się idealnie jako prezent dla każdego kierowcy.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Dwór Mazowiecki

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

7 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Realizacja prezentu może zostać odwołana w razie niesprzyjających warunków pogodowych.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje zajęcia praktyczne na torze szkoleniowym: jazdę na płytach poślizgowych, ćwiczenia jazdy w slalomie kontrolowanym, hamowanie awaryjne, poślizg podsterowny, nadsterowny, prawidłowe wykorzystanie systemów bezpieczeństwa (ABS, ESP itp.) Wymagane prawo jazdy kat. B.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (4)

Wszystkie opinie(4)
Mariusz K.

Całość szkolenia oceniam bardzo pozytywnie. Zajęcia prowadzone ciekawie, bardzo dobry kontakt z instruktorami. Dobra infrastruktura obiektu. Polecam.

Karol

Fajnie spędzony czas. Zabrakło jednak informacji że będziemy jeździć własnym autem które trzeba odpowiednio przygotować (nalać benzynę, zabezpieczyć ruchome części). Stad moje zaskoczenie i organizowanie wszystkiego w ostatniej chwili. Taka informacja powinna zostać podana na voucherze ponieważ jest to wprowadzanie w błąd.

Przemysław

Świetna nauka i rozrywka przy okazji. Prowadzona na wysokim poziomie - zdecydowanie rekomenduję.

Paweł K

Wspaniały pomysł na prezent. Na każdą okazję. To była moja wspaniała przygoda na 50 urodziny!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.