Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy | Poznań (okolice)

0.0 0 Opinii

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy | Poznań (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chciałbyś doprowadzić swoje umiejętności szusowania po szosach do perfekcji? Pragniesz mieć pewność, że poradzisz sobie w każdych warunkach panujących na drodze? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy pozwoli Ci zdobyć wiedzę wywodzącą się bezpośrednio z praktyki, która uczyni z Ciebie niekwestionowanego króla szos. Rozpocznij swoją przygodę już dzisiaj z prawdziwymi wyjadaczami, którzy chętnie przekażą Ci swoją bogatą wiedzę! Czas w drogę!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Twoje szkolenie, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów techniki jazdy, składać będzie się z części teoretycznej i praktycznej i zakończy się wręczeniem certyfikatu ukończenia kursu. Co więcej, w trakcie realizacji przeżycia czeka Cię lunch i serwis kawowy do usług. Szkolenie realizowane będzie na specjalnie przygotowanych samochodach Akademii. Poważna przygoda!

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Szkolenie potrwa 8 godzin. Przygotuj się na potężną dawkę wiedzy!

Czym wyróżnia się tor, na którym odbędzie się Twoje szkolenie?
Jest bardzo bogaty — posiada szereg atrakcji, które pozwolą Ci się sprawdzić w ekstremalnych warunkach, takich jak różnego rodzaju płyty poślizgowe!

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla kobiety, prezent pod choinkę

Szukasz prezentu dla chłopaka, który stał się świeżo upieczonym kierowcą? A może poszukujesz odpowiedniego pomysłu na prezent dla żony, która uwielbia motoryzację i naukę nowych sztuczek? Jeśli tak, to Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy sprawdzi się idealnie! To wymarzony prezent dla każdego fana czterech kółek!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

8 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Realizacja prezentu może zostać odwołana w razie niesprzyjających warunków pogodowych.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: przeprowadzenie części teoretycznej i praktycznej szkolenia na terenie ośrodka, instruktor techniki jazdy (1 przypada na 3 osoby szkolone w samochodzie), samochody osobowe Akademii, serwis kawowy dostępny przez całe szkolenie oraz lunch.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Marcin N.

Szkolenie ciekawe z lekką dozą adrenaliny i jednocześnie praktyczne.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.