JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Plus | Warszawa (okolice)

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Plus | Warszawa (okolice)


Nowy Dwór Mazowiecki
1 os.

870 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
870 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

O bezpiecznej jeździe wiesz już wszystko? Skończyłeś I etap szkolenia z bezpiecznej jazdy i teraz jesteś gotowy na kolejne motoryzacyjne wyzwania i potężną dawkę adrenaliny? Podczas Szkolenia z Bezpiecznej Jazdy Plus skupisz się na jeździe szosowej i nie tylko sprawdzisz posiadane już umiejętności, ale również rozwiniesz je o zupełnie nowe, dopełniając swój kurs i stając się prawdziwym mistrzem kierownicy i pogromcą ryzyka drogowego. Czas zapiąć pasy!

Z czego składać się będzie Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy?
Składać się będzie z dwóch części - 25% to szkolenie teoretyczne, a 75% praktyczne złożone między innymi z symulacji poślizgu na specjalnych płytach, rozpoznawania poślizgu podsterownego i nadsterownego, nagłą zmianę pasa ruchu na nawierzchniach o zmiennej przyczepności czy hamowania awaryjnego na powierzchniach o niejednolitej przyczepności z wyminięciem przeszkody. Czeka Cię moc zadań!

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Na szkolenie składa się potężna dawka wiedzy — spędzisz 7 godzin wypełnionych emocjami! Oczywiście przewidziane są również przerwy oraz lunch.

Czy otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia?
Oczywiście, po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający umiejętności bezpiecznej jazdy. To cenny dodatek do CV!


Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Plus | Warszawa  pozwoli poszerzyć umiejętności nabyte podczas etapu I stać się mistrzem kierownicy, którego nic nie może zaskoczyć. To wymarzony prezent świąteczny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Dwór Mazowiecki

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

7 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Realizacja prezentu może zostać odwołana w razie niesprzyjających warunków pogodowych.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje zajęcia praktyczne: symulacje poślizgu na płytach, rozpoznanie poślizgu podsterownego i nadsterownego, nagłą zmianę pasa ruchu na nawierzchni o zmiennej przyczepności, hamowanie awaryjne na nawierzchni o zmiennej przyczepności i zakręcie wraz z ominięciem przeszkody, optymalizację toru jazdy. Wymagane prawo jazdy kat. B.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.