Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Plus | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinie

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Plus | Warszawa (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

O bezpiecznej jeździe wiesz już wszystko? Skończyłeś I etap szkolenia z bezpiecznej jazdy i teraz jesteś gotowy na kolejne motoryzacyjne wyzwania i potężną dawkę adrenaliny? Podczas Szkolenia z Bezpiecznej Jazdy Plus skupisz się na jeździe szosowej i nie tylko sprawdzisz posiadane już umiejętności, ale również rozwiniesz je o zupełnie nowe, dopełniając swój kurs i stając się prawdziwym mistrzem kierownicy i pogromcą ryzyka drogowego. Czas zapiąć pasy!

Z czego składać się będzie Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy?
Około 90% szkolenia to ćwiczenia praktyczne złożone między innymi z symulacji poślizgu na specjalnych płytach, rozpoznawania poślizgu podsterownego i nadsterownego, nagłą zmianę pasa ruchu na nawierzchniach o zmiennej przyczepności czy hamowania awaryjnego na powierzchniach o niejednolitej przyczepności z wyminięciem przeszkody. Czeka Cię moc zadań!

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Na szkolenie składa się potężna dawka wiedzy — spędzisz 7 godzin wypełnionych emocjami! Oczywiście przewidziane są również przerwy oraz lunch.

Czy otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia?
Oczywiście, po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający umiejętności bezpiecznej jazdy. To cenny dodatek do CV!

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Plus | Warszawa  pozwoli poszerzyć umiejętności nabyte podczas etapu I stać się mistrzem kierownicy, którego nic nie może zaskoczyć. To wymarzony prezent świąteczny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

7 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Realizacja prezentu może zostać odwołana w razie niesprzyjających warunków pogodowych.

Ważne informacje

Prezent obejmuje zajęcia praktyczne: symulacje poślizgu na płytach, rozpoznanie poślizgu podsterownego i nadsterownego, nagłą zmianę pasa ruchu na nawierzchni o zmiennej przyczepności, hamowanie awaryjne na nawierzchni o zmiennej przyczepności i zakręcie wraz z ominięciem przeszkody, optymalizację toru jazdy. Wymagane prawo jazdy kat. B.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tor Modlin

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.