Szkolenie Strzeleckie dla Początkujących | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinie

Szkolenie Strzeleckie dla Początkujących | Wrocław (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Uwielbiasz militaria? Każda wizyta na strzelnicy jest dla Ciebie wielkim wydarzeniem, ale wciąż zastanawiasz się, jak bezpiecznie posługiwać się bronią oraz jak sprawnie i dynamicznie przeładowywać magazynek? Tego wszystkiego dowiesz się na Szkoleniu Strzeleckim dla Początkujących. Podczas kursu oswoisz się z bronią oraz ze stresem, dzięki czemu huk broni już nie będzie Cię przerażał! Rozwiń swoje umiejętności i oddaj się zupełnie nowemu hobby, a przede wszystkim - baw się dobrze!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Przygotuj się na obszerne szkolenie, które odkryje przed Tobą wszystkie sekrety broni palnej.

Jaki sprzęt będzie dostępny podczas szkolenia?
Do Twojej dyspozycji będzie Glock 17, karabin AK, środki pozoracji, środki ochronne oczu oraz słuchu, pas, kabura, ładownica.

Czy mogę skorzystać ze szkolenia jeśli nie bywam na strzelnicy?
Oczywiście! Kurs dedykowany jest zarówno osobom, które nigdy nie posługiwały się bronią palną oraz osobom, które chciałyby dopracować swoją technikę posługiwania się i poruszania się z bronią palną. Poziom szkolenia dostosowany będzie do Twoich predyspozycji i potrzeb!

Gdzie mogę zrealizować prezent?
Strzelnica znajduje się w miejscowości Nysa, najbliższej miasta to Opole (55 km), Wrocław (80 km), Katowice (150 km). Szkolenie jest na tyle unikalne, że trafiają tu klienci z całego kraju.

Szkolenie Strzeleckie dla Początkujących sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla mężczyzny, prezent na osiemnastkę

Szukasz prezentu dla niego? Chcesz zaskoczyć go czymś niekonwencjonalnym? Podaruj mu voucher na niezwykłe przeżycie, jakim jest Szkolenie strzeleckie dla początkujących! Prawdziwie męska zabawa pozwala na chwilę zapomnienia i szaleństwa, dodatkowo pozna tam techniki strzelania z broni palnej! A to wszystko odbywać się będzie na nowoczesnej strzelnicy! Spełnij jego marzenie i podaruj mu oryginalny prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

6 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Plan szkolenia obejmuje: Kawę/herbatę, zapoznanie się z obiektem, wykład dotyczący bezpieczeństwa podczas używania broni palnej oraz prawidłowych postaw, chwytów i zachowania podczas prowadzenia działań ogniowych, przygotowanie się do ćwiczeń, poprzez trening na rozładowanej broni, 10 ćwiczeń strzeleckich, rozkładanie, składanie broni palnej na czas, podsumowanie kursu oraz wręczenie certyfikatów. Ilość amunicji: 9 mm – 40 szt. / 7,62 mm – 30 szt. Sprzęt: Glock 17, karabin AK, środki pozoracji, środki ochronne oczu oraz słuchu, pas, kabura, ładownica, kamizelka taktyczna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

PROTECTAL CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Julian W.

Szkolenie strzeleckie to wyśmienity prezent jestem bardzo zadowolony.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.