Szkolenie Off-road dla Twardzieli | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin (okolice)
1-3 os.

949 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Trudny teren i potężny silnik jeepa mogą zagwarantować emocje, o jakich za kierownicą zwykłego auta osobowego możesz tylko pomarzyć! Dzięki mocy, jaką posiada ta niesamowita można stawić czoła takim przeszkodom, jak strome zjazdy i podjazdy. Zanim jednak zmierzysz się z będącym wyzwaniem terenem, dobrze się do tego przygotuj! Szkolenie Off-road dla Twardzieli pozwoli Ci czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy i sprawi, że sprostasz każdej nierówności, jaka stanie na Twojej drodze. Trening to oczywiście nie tylko teoria, ale także szansa na opanowanie praktycznych umiejętności pod okiem instruktora. Dowiedz się, do czego służy blokada dyferencjału i jak poradzić sobie z trawersami, a potem ruszaj w trasę!

Prezent obejmuje:

  • Trzygodzinne szkolenie dotycząca jazdy offroad,
  • Praktyczny trening,
  • Dobrą zabawę.

Szkolenie Off-road dla Twardzieli to oryginalny podarunek dla każdego, kogo interesuje motoryzacja. Otrzymawszy voucher na taki prezent każdy fan samochodów ucieszy się z możliwości zdobycia nowych umiejętności. Taki podarunek sprawdzi się na wiele okazji, będzie on niebanalnym prezentem na Boże Narodzenie lub Mikołajki. Można dać go także na Dzień Chłopaka lub rocznicę. To świetny prezent dla mężczyzny, który sprawi wiele radości obdarowanemu.


Miejsce realizacji

Szczecin (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór sportowy i trekkingowe obuwie.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

W szkoleniu oprócz osoby obdarowanej mogą wziąć udział 2 osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji terminu należy dokonać z 7-dniowym wyprzedzeniem. Osoba realizująca prezent musi posiadać prawo jazdy kategorii B. W szkoleniu oprócz osoby obdarowanej mogą wziąć udział 2 osoby towarzyszące. Miejsce rozpoczęcia szkolenia jest Szczecin ul. Warsztatowa lub Nowogard ul. Zamkowa.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.