Szkolenie Fotograficzne - Bezkrwawe Łowy | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Szkolenie Fotograficzne - Bezkrwawe Łowy | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Łódź, Olsztyn (okolice miast)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

639,99 zł

639,99 zł

O prezencie

Zastanawiasz się, jak nasi przodkowie byli w stanie upolować zwierzynę w tak rozległych lasach? Jak w ogóle ją odnajdywali? Szkolenie Fotograficzne - Bezkrwawe Łowy to fantastyczna przygoda, która pozwoli Ci nauczyć się śledzić ścieżki dzikich zwierząt! Widok sarny czy jelenia w jego naturalnym środowisko będziesz mógł uwiecznić na pięknych fotografiach! Mieszkańcy lasu już nie będą mieć przed Tobą tajemnic, a biegłością w ich śledzeniu dorównasz prehistorycznym łowczym! Prezent realizowany jest w grupach 1-3 osoby.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 30 godzin ciągłego szkolenia przeprowadzanego przez doświadczonych instruktorów. Kursy odbywają się w grupach maksymalnie 3 osobowych. Terminy jak również lokalizacja, ustalana jest indywidualnie z instruktorem na terenie całego kraju, z uwzględnieniem obostrzeń prawnych.

Czego nauczę się na szkoleniu?
Podczas szkolenia poznasz techniki bezszelestnego podchodzenia do zwierzyny. Nauczysz się także rozpoznawać ślady zostawiane przez zwierzęta oraz podstawowe zasady kamuflażu konieczne w trakcie ich tropienia! Poznasz świat zwierząt i współgrających z nimi roślin z całkiem innej strony.

Co muszę zabrać na szkolenie?
Na szkoleniu wymagany jest własny aparat fotograficzny, którym będziesz robić niesamowite zdjęcia dzikich zwierząt. Cały konieczny do przeprowadzenia szkolenia sprzęt gwarantuje organizator. Jeśli jesteś jednak przywiązany do własnych rzeczy na pewno przydadzą się: śpiwór, karimata, nóż czy kubek stalowy. Należy również pamiętać o ubraniu przystosowanym do panujących temperatur!

Szkolenie Fotograficzne - Bezkrwawe Łowy | Warszawa, Łódź, Olsztyn (okolice miast) sprawdzi się jako prezent dla miłośnika zwierząt. Przeżycie przeniesie obdarowaną osobę do lasu, gdzie zbliży się ona do dzikich zwierząt, by robić im efektowne zdjęcia! To prezent na każdą okazję, który pozwoli przeżyć coś niezwykłego. Podaruj wyjątkowe leśne szkolenie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź, Olsztyn (okolice miast)

Obowiązujący strój

Prosimy o ubranie się odpowiednio do warunków pogodowych i zabranie ubrań na zmianę. Całe potrzebne wyposażenie zostanie zapewnione na miejscu.

Czas trwania

30 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Wymagany własny sprzęt fotograficzny, Zajęcia Outdoorowe skierowane są do osób pełnoletnich, dzieci, młodzieży wraz z opiekunami. (opiekun osoby, która nie osiągnęła 16 r/ż nie wnosi opłaty ale musi zagwarantować sobie wszystko co niezbędne łącznie z żywnością). To, co jest mile widziane u kursantów, ale nie jest to wymagane, ponieważ jesteśmy w stanie wszystko zagwarantować: śpiwór, karimata, nóż, krzesiwo, kubek stalowy oraz ubranie stosowne warunków pogodowych. Zajęcia w grupach 3-osobowych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

LifeTrip Survival&Bushcraft

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.