JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock

Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock


Warszawa, Łódź, Płock i okolice podanych miast
6-15 os.

1199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1199,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcecie przeżyć zabawę, która wyzwala wielkie emocje? Wspólna rywalizacja podnosi Wasz poziom adrenaliny? W takim razie sprawdźcie sobie niespodziankę w postaci gry zespołowej z naszą Szaloną Zabawą dla Twojej Ekipy! Wykażcie się sprytem, umiejętnościami zręcznościowymi i przemyślaną taktyką podczas łuczniczej rozgrywki lub laserowego paintballu! Możecie także stoczyć niesamowity mecz Bubble Football. Nie dajcie się pokonać konkurencji, by wyjść zwycięsko ze spotkania. Cieszcie się z tytułu mistrza!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Weźmiecie udział w wybranej przez Was atrakcji spośród trzech dostępnych propozycji: Laser Tag (laserowy paintball), Bubble Football lub Archery Tag (bitwy łucznicze). Zabawa może być zrealizowana w dowolnie wskazanym przez Was miejscu, co oznacza, że może się ona na przykład odbyć na Waszej działce, w ogrodzie czy na pobliskim obiekcie sportowym. Prezent nie obejmuje kosztów ewentualnego wynajmu miejsca.

Czy dzieci mogą wziąć udział w zabawie?

Oczywiście, że tak. Minimalny wiek uczestnika to 8 - 9 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna.

Czy instruktor zapewnia sprzęt do zabawy?

Tak, do dyspozycji jest całe niezbędne wyposażenie do zabawy, które umożliwia grę 10 osobom jednocześnie. W zabawie może wziąć udział do 15 osób, przez podział na drużyny.

 

Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock - Spędźcie niepowtarzalny wieczór kawalerski w towarzystwie przyjaciół i świetnej atmosfery! Rozbudźcie w sobie pasję do rywalizacji i gry zespołowej! Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy jest również doskonałym prezentem dla dzieci na urodziny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź, Płock i okolice podanych miast

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację niektórych atrakcji.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje organizację jednej wybranej atrakcji: Laser Tag (laserowy paintball), Bubble Football lub Archery Tag (bitwy łucznicze). W ramach usługi: 2 godz. zabawy, całe niezbędne wyposażenie do przeprowadzenia gier dla 10 osób jednocześnie, obsługa animacyjna i techniczna, przygotowanie terenu pod wybraną rozrywkę, możliwość organizacji zabawy w wyznaczonym przez klienta miejscu (ogród w domu, sala gimnastyczna, las itp.) lub w zaproponowanym miejscu przez wykonawcę. Bezpłatny dojazd do 30 km w okolicach Warszawy, Łodzi i Płocka. Prezent nie obejmuje kosztów ewentualnego wynajmu miejsca. Grupy maksymalnie do 15 osób. Min. wiek uczestników: 8 - 9 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.