(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock

0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock


Warszawa, Łódź, Płock i okolice podanych miast
6-15 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2699,99 zł

2699,99 zł

O prezencie

Chcecie przeżyć zabawę, która wyzwala wielkie emocje? Wspólna rywalizacja podnosi Wasz poziom adrenaliny? W takim razie sprawdźcie sobie niespodziankę w postaci gry zespołowej z naszą Szaloną Zabawą dla Twojej Ekipy! Wykażcie się sprytem, umiejętnościami zręcznościowymi i przemyślaną taktyką podczas łuczniczej rozgrywki lub laserowego paintballu! Możecie także stoczyć niesamowity mecz Bubble Football. Nie dajcie się pokonać konkurencji, by wyjść zwycięsko ze spotkania. Cieszcie się z tytułu mistrza!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Weźmiecie udział w wybranej przez Was atrakcji spośród trzech dostępnych propozycji: Laser Tag (laserowy paintball), Bubble Football lub Archery Tag (bitwy łucznicze). Zabawa może być zrealizowana w dowolnie wskazanym przez Was miejscu, co oznacza, że może się ona na przykład odbyć na Waszej działce, w ogrodzie czy na pobliskim obiekcie sportowym. Prezent nie obejmuje kosztów ewentualnego wynajmu miejsca.

Czy dzieci mogą wziąć udział w zabawie?

Oczywiście, że tak. Minimalny wiek uczestnika to 8 - 9 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna.

Czy instruktor zapewnia sprzęt do zabawy?

Tak, do dyspozycji jest całe niezbędne wyposażenie do zabawy, które umożliwia grę 10 osobom jednocześnie. W zabawie może wziąć udział do 15 osób, przez podział na drużyny.

 

Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock - Spędźcie niepowtarzalny wieczór kawalerski w towarzystwie przyjaciół i świetnej atmosfery! Rozbudźcie w sobie pasję do rywalizacji i gry zespołowej! Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy jest również doskonałym prezentem dla dzieci na urodziny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź, Płock i okolice podanych miast

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

6-15 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację niektórych atrakcji.

Ważne informacje

Prezent obejmuje organizację jednej wybranej atrakcji: Laser Tag (laserowy paintball), Bubble Football lub Archery Tag (bitwy łucznicze). W ramach usługi: 2 godz. zabawy, całe niezbędne wyposażenie do przeprowadzenia gier dla 10 osób jednocześnie, obsługa animacyjna i techniczna, przygotowanie terenu pod wybraną rozrywkę, możliwość organizacji zabawy w wyznaczonym przez klienta miejscu (ogród w domu, sala gimnastyczna, las itp.) lub w zaproponowanym miejscu przez wykonawcę. Bezpłatny dojazd do 30 km w okolicach Warszawy, Łodzi i Płocka. Prezent nie obejmuje kosztów ewentualnego wynajmu miejsca.  Min. wiek uczestników: 8 - 9 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Operacja Laser Tag

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje