JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock


Warszawa, Łódź, Płock i okolice podanych miast
6-15 os.

1199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1199,99 zł

Chcecie przeżyć zabawę, która wyzwala wielkie emocje? Wspólna rywalizacja podnosi Wasz poziom adrenaliny? W takim razie sprawdźcie sobie niespodziankę w postaci gry zespołowej z naszą Szaloną Zabawą dla Twojej Ekipy! Wykażcie się sprytem, umiejętnościami zręcznościowymi i przemyślaną taktyką podczas łuczniczej rozgrywki lub laserowego paintballu! Możecie także stoczyć niesamowity mecz Bubble Football. Nie dajcie się pokonać konkurencji, by wyjść zwycięsko ze spotkania. Cieszcie się z tytułu mistrza!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Weźmiecie udział w wybranej przez Was atrakcji spośród trzech dostępnych propozycji: Laser Tag (laserowy paintball), Bubble Football lub Archery Tag (bitwy łucznicze). Zabawa może być zrealizowana w dowolnie wskazanym przez Was miejscu, co oznacza, że może się ona na przykład odbyć na Waszej działce, w ogrodzie czy na pobliskim obiekcie sportowym. Prezent nie obejmuje kosztów ewentualnego wynajmu miejsca.

Czy dzieci mogą wziąć udział w zabawie?

Oczywiście, że tak. Minimalny wiek uczestnika to 8 - 9 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna.

Czy instruktor zapewnia sprzęt do zabawy?

Tak, do dyspozycji jest całe niezbędne wyposażenie do zabawy, które umożliwia grę 10 osobom jednocześnie. W zabawie może wziąć udział do 15 osób, przez podział na drużyny.

Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy sprawdzi się jako:

prezent na wieczór panieński, prezent na urodziny dla dzieci, podarunek na wieczór kawalerski

Nie masz pomysłu na prezent dla kolegi z okazji wieczoru kawalerskiego? Pragniesz, by zapamiętał ten dzień jako jeden z lepszych momentów w jego życiu? To podaruj mu nietuzinkowy prezent, jakim jest Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy! Spędźcie niepowtarzalny wieczór kawalerski w towarzystwie przyjaciół i świetnej atmosfery! Rozbudźcie w sobie pasję do rywalizacji i gry zespołowej! Szalona Zabawa dla Twojej Ekipy jest również doskonałym prezentem dla dzieci na urodziny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź, Płock i okolice podanych miast

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację niektórych atrakcji.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje organizację jednej wybranej atrakcji: Laser Tag (laserowy paintball), Bubble Football lub Archery Tag (bitwy łucznicze). W ramach usługi: 2 godz. zabawy, całe niezbędne wyposażenie do przeprowadzenia gier dla 10 osób jednocześnie, obsługa animacyjna i techniczna, przygotowanie terenu pod wybraną rozrywkę, możliwość organizacji zabawy w wyznaczonym przez klienta miejscu (ogród w domu, sala gimnastyczna, las itp.) lub w zaproponowanym miejscu przez wykonawcę. Bezpłatny dojazd do 30 km w okolicach Warszawy, Łodzi i Płocka. Prezent nie obejmuje kosztów ewentualnego wynajmu miejsca. Grupy maksymalnie do 15 osób. Min. wiek uczestników: 8 - 9 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3067
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.