(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Wystrzałowa Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock

0.0 0 Opinii

Wystrzałowa Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock


Warszawa, Łódź, Płock i okolice podanych miast
6-15 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

3599,99 zł

3599,99 zł

O prezencie

Uwielbiacie smak zwycięstwa w grach zespołowych? Chcecie sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na żywo? To przenieście się do rzeczywistości z ekranu komputera i zagrajcie w laserowy paintball.  Możecie również stanąć naprzeciwko siebie w rozgrywce w Bubble Football lub stoczyć bitwę łuczniczą, której nie da się zapomnieć. Sprawdźcie się, czy potraficie przechytrzyć konkurencję i zaskoczyć ją w najmniej oczekiwanym momencie! Bawcie się dobrze!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Weźmiecie udział w fascynujących dwóch atrakcjach spośród trzech podanych propozycji. Macie do wyboru Laser Tag (laserowy paintball), Bubble Football lub Archery Tag (bitwy łucznicze). Zabawa może być zrealizowana w dowolnie wskazanym przez Was miejscu, co oznacza, że może się ona na przykład odbyć na Waszej działce, w ogrodzie czy na pobliskim obiekcie sportowym. Prezent nie obejmuje kosztów ewentualnego wynajmu miejsca.

Czy dzieci mogą wziąć udział w zabawie?

Oczywiście, że tak. Minimalny wiek uczestnika to 8 - 9 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna.

Czy instruktor zapewnia sprzęt do zabawy?

Tak, macie do dyspozycji całe niezbędne wyposażenie do zabawy dla 10 osób jednocześnie. W zabawie może wziąć udział do 15 osób, przez podział na drużyny. 

 

Wystrzałowa Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock  to idealny podarek jeśli szukasz niekonwencjonalnego prezentu dla mężczyzny na urodziny. To zbierz przyjaciół, by zaprosić jubilata na Wystrzałową Zabawę dla Twojej Ekipy. Niewątpliwie urodziny te okażą się niezapomnianą przygodą dla niego! Pozwól swoim bliski na wystrzałową rozgrywkę!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź, Płock i okolice podanych miast

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 3 godziny.

Uczestnicy

6-15 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację niektórych atrakcji.

Ważne informacje

Prezent obejmuje organizację dwóch dowolnie wybranych atrakcji: Laser Tag (laserowy paintball), Bubble Football lub Archery Tag (bitwy łucznicze). W ramach usługi: 2,5 godz. zabawy, całe niezbędne wyposażenie do przeprowadzenia gier dla 10 osób jednocześnie, obsługa animacyjna i techniczna, przygotowanie terenu pod wybraną rozrywkę, możliwość organizacji zabawy w wyznaczonym przez klienta miejscu (ogród w domu, sala gimnastyczna, las itp.) lub w zaproponowanym miejscu przez wykonawcę. Bezpłatny dojazd do 30 km w okolicach Warszawy, Łodzi i Płocka. Prezent nie obejmuje kosztów ewentualnego wynajmu miejsca. Min. wiek uczestników: 8 - 9 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Operacja Laser Tag

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje