JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Wystrzałowa Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock

Wystrzałowa Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock


Warszawa, Łódź, Płock i okolice podanych miast
6-15 os.

1499,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1499,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiacie smak zwycięstwa w grach zespołowych? Chcecie sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na żywo? To przenieście się do rzeczywistości z ekranu komputera i zagrajcie w laserowy paintball.  Możecie również stanąć naprzeciwko siebie w rozgrywce w Bubble Football lub stoczyć bitwę łuczniczą, której nie da się zapomnieć. Sprawdźcie się, czy potraficie przechytrzyć konkurencję i zaskoczyć ją w najmniej oczekiwanym momencie! Bawcie się dobrze!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Weźmiecie udział w fascynujących dwóch atrakcjach spośród trzech podanych propozycji. Macie do wyboru Laser Tag (laserowy paintball), Bubble Football lub Archery Tag (bitwy łucznicze). Zabawa może być zrealizowana w dowolnie wskazanym przez Was miejscu, co oznacza, że może się ona na przykład odbyć na Waszej działce, w ogrodzie czy na pobliskim obiekcie sportowym. Prezent nie obejmuje kosztów ewentualnego wynajmu miejsca.

Czy dzieci mogą wziąć udział w zabawie?

Oczywiście, że tak. Minimalny wiek uczestnika to 8 - 9 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna.

Czy instruktor zapewnia sprzęt do zabawy?

Tak, macie do dyspozycji całe niezbędne wyposażenie do zabawy dla 10 osób jednocześnie. W zabawie może wziąć udział do 15 osób, przez podział na drużyny. 

 

Wystrzałowa Zabawa dla Twojej Ekipy | Warszawa | Łódź | Płock  to idealny podarek jeśli szukasz niekonwencjonalnego prezentu dla mężczyzny na urodziny. To zbierz przyjaciół, by zaprosić jubilata na Wystrzałową Zabawę dla Twojej Ekipy. Niewątpliwie urodziny te okażą się niezapomnianą przygodą dla niego! Pozwól swoim bliski na wystrzałową rozgrywkę!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź, Płock i okolice podanych miast

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację niektórych atrakcji.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje organizację dwóch dowolnie wybranych atrakcji: Laser Tag (laserowy paintball), Bubble Football lub Archery Tag (bitwy łucznicze). W ramach usługi: 2,5 godz. zabawy, całe niezbędne wyposażenie do przeprowadzenia gier dla 10 osób jednocześnie, obsługa animacyjna i techniczna, przygotowanie terenu pod wybraną rozrywkę, możliwość organizacji zabawy w wyznaczonym przez klienta miejscu (ogród w domu, sala gimnastyczna, las itp.) lub w zaproponowanym miejscu przez wykonawcę. Bezpłatny dojazd do 30 km w okolicach Warszawy, Łodzi i Płocka. Prezent nie obejmuje kosztów ewentualnego wynajmu miejsca. Grupy maksymalnie do 15 osób. Min. wiek uczestników: 8 - 9 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.