JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Stwórz Własne Trampki - Model Wysoki | Cała Polska

Stwórz Własne Trampki - Model Wysoki | Cała Polska


Cała Polska
1 os.

219 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
219 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Masz wrażenie, że projektanci ubrań i obuwia nie przykładają się zbytnio do swojej pracy? Od kilku tygodni szukasz idealnych trampków, ale żadna oferta Ci nie odpowiada? W takim razie… Stwórz Swoje Własne Trampki - Model Wysoki! Zaprojektuj odpowiednie grafiki, które będą widnieć na spersonalizowanych trampkach i ciesz się oryginalnym obuwiem - Twoje własne buty będą nie tylko unikalną pamiątką, ale także praktycznym i wygodnym elementem codziennego ubioru. Co najważniejsze, produkt jest wykonywany ręcznie, a do jego produkcji i personalizacji wykorzystywane są najwyższej jakości standardy produkcyjne oraz farby ekologiczne na bazie wody. Przyjemna w dotyku bawełna sprawia, że obuwie jest trwałe i może służyć bardzo długo!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Voucher na zaprojektowanie własnych trampek wysokich lub Unisex Color. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby (oczywiście w projektowaniu może brać udział więcej osób).

Czy otrzymam własne trampki?
Tak, trampki zostaną wykonane i wysłane pod wskazany adres.

Ile czasu trwa wykonanie produktu?
Termin realizacji może trwać do 5 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zamówienia, czyli zaprojektowania.

Gdzie mogą zostać wysłane trampki?
Wysyłka jest dostępna na terenie całej Polski.

Stwórz Własne Trampki - Model Wysoki sprawdzi się jako:
prezent dla dziewczyny, prezent dla nastolatki, prezent na Mikołaja

Potrzebujesz niezwykłego podarunku dla nastolatka lub koleżanki? A może potrzebujesz fajnego prezentu dla przyjaciela lub córki? Stwórz Własne Trampki - Model Wysoki to oryginalny upominek, który jest praktycznym i ciekawym wyborem na wiele okazji. Wywoła uśmiech na urodziny, imieniny czy Dzień Dziecka. Voucher na stworzenie własnych butów to ekstra upominek, który nie tylko wywoła mnóstwo radości, ale także pozwoli chodzić w wygodnym obuwiu! Podaruj ciekawy prezent, który dostępny jest w całej Polsce!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Czas trwania

Termin realizacji może trwać do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

Informacje dodatkowe

W ramach Vouchera możesz zaprojektować własne Trampki wysokie lub Unisex Color.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Maciej S.

Ładna jakość wykonania, porządny nadruk. Wszystko zgodnie z opisem :)

Kasia

Ciekawe i rozbudowane opcje w trakcie tworzenia projektu. Kolory w zależności od ustawień monitora mogą nieco się różnić od tych na otrzymanej parze butów jednak wykonanie jest bardzo dobre. Na początku balam się, że farba może w jakiś sposób odchodzić od materiału, jednak po otrzymaniu zamówienia wszelkie obawy zniknęły. Bardzo fajna opcja dla miłośników trampek i personalizacji różnych rzeczy.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.