Skok ze Spadochronem | Zielona Góra

1 2 3 4 5 (23)
Zielona Góra
1 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeżeli zawsze chciałeś zobaczyć ziemię z lotu ptaka, to teraz masz okazję! Wejdź na pokład samolotu, spójrz w dół i przekonaj się, jak wygląda ziemia zbliżająca się do Ciebie z prędkością 200 km/h! Poczuj niesamowity pęd powietrza na swojej skórze i odkryj przyjemność płynącą ze swobodnego spadania! Tego typu lot to naprawdę niecodzienne emocje. Zapierające dech w piersiach widoki oraz niczym nie skrępowana wolność spadania sprawią, że Skok ze Spadochronem będziesz wspominać jeszcze długo po wylądowaniu na ziemi. Kto wie, może spadochroniarstwo zostanie Twoją nową pasją? Taka ilość adrenaliny może Cię błyskawicznie uzależnić!

 

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik spadochroniarskich,
  • Wypożyczenie sprzętu niezbędnego do oddania skoku,
  • Skok tandemowy z instruktorem.

Oryginalny prezent na urodziny nie jest prostą sprawą. Jako eksperci od podarunków wiemy, że przeżycie to pomysłowy prezent dla każdego, kto nie obędzie się bez adrenaliny! Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest prezent dla chłopaka, narzeczonego, męża czy też brata jesteśmy pewni, że Skok ze Spadochronem Zielona Góra sprawi, że serce zabije mocniej! Wykaż się kreatywnością podaruj swoim bliskim skoki spadochronowe i sprawdź ich reakcję, Chcesz znaleźć inny ekstremalny prezent? Nasz katalog marzeń to same cudowne prezenty. Przekonaj się o tym na własne oczy!

Miejsce realizacji

Zielona Góra

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

50 sekund swobodnego spadania, kilka minut lotu

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Skok ze spadochronem odbywa się na spadochronie tandemowym z profesjonalnym instruktorem. Minimalny wiek uczestnika to 10 lat (oraz wzrost powyżej 130cm). Skok odbywa się z wysokości 4000m


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności