Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem | Trójmiasto (okolice)

1 2 3 4 5 (3)
Przywidz, Elbląg
1 os.

1080 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubisz adrenalinę, nie boisz się wysokości, chcesz spróbować czegoś naprawdę szalonego? Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem to prezent stworzony z myślą o Tobie! Zdobądź się na odwagę i oddaj najbardziej ekscytujący skok w życiu! Całe wydarzenie będzie filmowane zarówno przez instruktora, jak i drugiego skoczka – a dzięki temu wszystkie emocje zostaną uwiecznione! Sprawdź osobiście, jakie to uczucie, kiedy lecisz w dół z 4 000 metrów i przekonaj się jak długie potrafi być 40 sekund, kiedy spadasz swobodnie!

 

Przebieg przeżycia:

  • Spotkanie z instruktorem,
  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Przygotowanie do skoku (założenie odpowiedniego ubrania: kombinezonu oraz gogli),
  • Krótki przelot samolotem na odpowiednią wysokość i miejsce skoku,
  • Skok z wysokości  ok. 4000 metrów.
  • Po realizacji prezentu otrzymasz certyfikat potwierdzający oddanie skoku, zdjęcia oraz film uwieczniający wydarzenie.

Chcesz znaleźć ekstremalny prezent dla mężczyzny lub kobiety, która nie boi się wyzwań? Jesteś we właściwym miejscu! Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem to świetny prezent dla brata, kolegi, czy znajomej - czyli dla każdego, kto nie ma lęku wysokości. Ten pomysłowy prezent to niebanalny podarunek na urodziny, imieniny, albo jako prezent pod Choinkę! Spełnij marzenia bliskiej osoby wręczając jej voucher na prezent - bilet na skok po przygodę. Skoki spadochronowe czekają na odważnych!


Miejsce realizacji

Przywidz, Elbląg

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwuj sobie około 1,5 h na przygotowanie.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Warunki uczestnictwa: Brak przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających podjęcie uczestnictwa w prezencie. Brak chorób nerwowych i psychicznych, chorób serca i układu krążenia, epilepsji. Podczas realizacji osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu, narkotyków, ani środków psychotropowych lub innych o podobnym działaniu. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat, oraz wzrost 140 cm, podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie wymagana jest obecność opiekuna prawnego bądź jego zgoda notarialna. Maksymalna waga uczestnika to 110 kg.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.