Sezonowa Ceremonia SPA dla Ciała | Sosnowiec

0.0 3 Opinie

Sezonowa Ceremonia SPA dla Ciała | Sosnowiec


Sosnowiec
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Na pewno wiesz o tym, że Twoje ciało w różnych porach roku potrzebuje zupełnie innych wartości odżywczych? Aby odpowiednio zaspokoić potrzeby Twojego organizmu, powstała Sezonowa Ceremonia SPA dla Ciała. Wiosenne zabiegi pobudzają i odżywiają Twój organizm, letnie – nawilżają skórę owocowymi olejkami, natomiast zabiegi zimowy i jesienny zregenerują Twój organizm i go rozgrzeją. Ceremonia zapewnia Twojemu ciału dokładnie to czego mu brakuje, a ponadto sprawia wiele rozkoszy. Zadbaj o potrzeby organizmu w najlepszy z możliwych sposobów!

Co obejmuje ceremonia?
Prezent obejmuje spersonalizowaną serię zabiegów na ciało.

Na czym polega Sezonowa Ceremonia SPA dla Ciała?
Każda ceremonia składa się z trzech zabiegów: peelingu, maski na ciało oraz masażu i ma na celu przywrócenie odpowiedniej kondycji skóry. Ceremonia dobierana jest pod kątem pory roku oraz potrzeb osoby obdarowanej. 

Jakie Ceremonie są wykonywane?
Wiosną: odżywczo-pobudzająca ceremonia Coffee Body Sculpting Ceremony bądź GreenZen Ceremony.
Latem: odświeżająco-nawilżająca ceremonia Kiwi &Citrus Ceremony.
Jesienią: odżywczo-regenerująca ceremonia Oriental Grape Ceremony bądź Gold & Pearl Ceremony.
Zimą: wygładzająco-relaksująca ceremonia Chocolate Ceremony.

Sezonowa Ceremonia SPA dla Ciała | Sosnowiec to prezent dla kobiety, który wpływa pozytywnie zarówno na zdrowie i urodę, jak i na właściwe samopoczucie, dostarczając organizmowi tego, czego brakuje mu w okresie danej pory roku. Podarunek może być ciekawą propozycją na prezent urodzinowy dla żony lub partnerki, ale będzie również miłym aktem troski, jako upominek dla przyjaciółki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 50 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje spersonalizowany zabieg na ciało, na który składa się: peeling całego ciała, maska, masaż relaksujący. Wiosna: Odżywczo-pobudzająca ceremonia: Coffee Body Sculpting Ceremony / GreenZen Ceremony; Lato: Odświeżająco-nawilżająca ceremonia: Kiwi &Citrus Ceremony; Jesień: Odżywczo-regenerująca ceremonia: Oriental Grape Ceremony / Gold & Pearl Ceremony; Zima: Wygładzająco-relaksująca ceremonia: Chocolate Ceremony. Wykonawca zapewnia ręcznik, bieliznę zabiegową, obuwie zmienne oraz napoje.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Face to Face

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 3 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Izabela

Pani przeprowadzająca zabieg bardzo sympatyczna i profesjonalna. Zabieg spełnił oczekiwania. W gabinecie cicho i spokojnie, można się zrelaksować przy dźwiękach lecącej w tle muzyki. Serdecznie polecam.

RENATA TRAFNY-BRZEZINKA

USŁUGA WYKONYWANA PROFESJONALNIE. OBSŁUGA BARDZO MIŁA. POLECAM.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.