Sezonowa Ceremonia SPA dla Ciała | Sosnowiec

0.0 3 Opinii

Sezonowa Ceremonia SPA dla Ciała | Sosnowiec


Sosnowiec
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Na pewno wiesz o tym, że Twoje ciało w różnych porach roku potrzebuje zupełnie innych wartości odżywczych? Aby odpowiednio zaspokoić potrzeby Twojego organizmu, powstała Sezonowa Ceremonia SPA dla Ciała. Wiosenne zabiegi pobudzają i odżywiają Twój organizm, letnie – nawilżają skórę owocowymi olejkami, natomiast zabiegi zimowy i jesienny zregenerują Twój organizm i go rozgrzeją. Ceremonia zapewnia Twojemu ciału dokładnie to czego mu brakuje, a ponadto sprawia wiele rozkoszy. Zadbaj o potrzeby organizmu w najlepszy z możliwych sposobów!

Co obejmuje ceremonia?
Prezent obejmuje spersonalizowaną serię zabiegów na ciało.

Na czym polega Sezonowa Ceremonia SPA dla Ciała?
Każda ceremonia składa się z trzech zabiegów: peelingu oraz masażu, ma na celu przywrócenie odpowiedniej kondycji skóry. Ceremonia dobierana jest pod kątem pory roku oraz potrzeb osoby obdarowanej. 

Jakie Ceremonie są wykonywane?
Wiosną: odżywczo-pobudzająca ceremonia Coffee Body Sculpting Ceremony bądź GreenZen Ceremony.
Latem: odświeżająco-nawilżająca ceremonia Kiwi &Citrus Ceremony.
Jesienią: odżywczo-regenerująca ceremonia Oriental Grape Ceremony bądź Gold & Pearl Ceremony.
Zimą: wygładzająco-relaksująca ceremonia Chocolate Ceremony.

Sezonowa Ceremonia SPA dla Ciała | Sosnowiec to prezent dla kobiety, który wpływa pozytywnie zarówno na zdrowie i urodę, jak i na właściwe samopoczucie, dostarczając organizmowi tego, czego brakuje mu w okresie danej pory roku. Podarunek może być ciekawą propozycją na prezent urodzinowy dla żony lub partnerki, ale będzie również miłym aktem troski, jako upominek dla przyjaciółki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 50 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje spersonalizowany zabieg na ciało, na który składa się: peeling całego ciała oraz masaż relaksujący. Wiosna: Odżywczo-pobudzająca ceremonia: Coffee Body Sculpting Ceremony / GreenZen Ceremony; Lato: Odświeżająco-nawilżająca ceremonia: Kiwi &Citrus Ceremony; Jesień: Odżywczo-regenerująca ceremonia: Oriental Grape Ceremony / Gold & Pearl Ceremony; Zima: Wygładzająco-relaksująca ceremonia: Chocolate Ceremony. Wykonawca zapewnia ręcznik, bieliznę zabiegową, obuwie zmienne oraz napoje.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Face to Face

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 3 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Izabela

Pani przeprowadzająca zabieg bardzo sympatyczna i profesjonalna. Zabieg spełnił oczekiwania. W gabinecie cicho i spokojnie, można się zrelaksować przy dźwiękach lecącej w tle muzyki. Serdecznie polecam.

RENATA TRAFNY-BRZEZINKA

USŁUGA WYKONYWANA PROFESJONALNIE. OBSŁUGA BARDZO MIŁA. POLECAM.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.