Sesja Fotograficzna "Przed Obiektywem" | Poznań

1 2 3 4 5 (6)
Poznań
1 os.

350 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zostań gwiazdą profesjonalnej sesji zdjęciowej. Spraw sobie i innym przyjemność, który poza dobrą zabawą będzie pamiątką przez wiele lat. Chcesz zostać modelką? Ten prezent pozwoli Ci poznać ich pracę i przekonać się czy możesz spełnić się w tej roli. Kto wie, może niedługo będzie można zobaczyć Cię na okładkach magazynów?

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent na walentynki? Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich. Sesja Fotograficzna "Przed Obiektywem" to pomysłowy prezent dla kobiety, która uwielbia być w centrum uwagi. To świetny upominek dla żony, córki lub dziewczyny! Podaruj voucher prezentowy i zmień tegoroczne Boże Narodzenie.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Sesja Fotograficzna "Przed Obiektywem" realizowana jest w studio. Po sesji obdarowany otrzyma 20 zdjęć profesjonalnie obrobionych oraz płytę DVD z wybranymi zdjęciami.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności