JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rytuał “Truskawkowe marzenie” | Łódź

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rytuał “Truskawkowe marzenie” | Łódź


Łódź
1 os.

339 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
339 zł

Pragniesz chwili odpoczynku od codziennego zgiełku? Nie odkładaj upragnionego relaksu na potem! Już teraz oddaj ciało w ręce rytuału “Truskawkowe marzenie”. To czas tylko dla Ciebie, w którym zregenerujesz się fizycznie, a dodatkowo Twoja dusza zazna upragnionego ukojenia. Nie czekaj aż zmęczenie weźmie górę, przerwij tę drogę i wypróbuj “Truskawkowego marzenia”! Przekonaj się, że chwile upragnionego odprężenia są na wyciągnięcie ręki!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 2 godzinny Rytuał, w którego skład wchodzą: peeling całego ciała, masaż ciała, masaż twarzy, dłoni i stóp.

Czy wiesz, że…
Duży udział w rozpowszechnianiu masażu miał m.in. polski lekarz Izydor Zabłudowski, kierownik Zakładu Masażu Leczniczego w Berlinie. Dzięki jego publikacjom naukowym masaż był traktowany na równi z innymi działami wiedzy medycznej.

Rytuał “Truskawkowe marzenie” sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla koleżanki, prezent dla żony

Szukasz urodzinowego prezentu, który zachwyci nawet najbardziej wymagającą kobietę? Rytuał “Truskawkowe marzenie” to idealny pomysł, by nie tylko zaskoczyć ukochaną osobę, ale także podarować jej chwile niezapomnianego relaksu. Wykaż się w Walentynki oryginalnym pomysłem i spraw partnerce odprężenie ciała i duszy, na które zasługuje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: zaawansowana ciąża; alergia na składniki zawarte w preparatach używanych do zabiegu; aktywna opryszczka; choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze i autoimmunologiczne skóry, trądzik w ciężkiej postaci, w ciągu ostatnich 6 miesięcy wykonywane były zabiegi chirurgiczne w obrębie strefy zabiegu, ciężkie choroby ogólnoustrojowe; uszkodzenia i podrażnienia skóry; wykonanie w ciągu ostatnich 30 dni zabiegów medycyny estetycznej, zmiany na skórze niewiadomego pochodzenia, egzema łuszczenie się skóry.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2134
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.