Romantyczny Seans w Kinie Tylko dla Dwojga | Bydgoszcz

2.5 2 Opinii

Romantyczny Seans w Kinie Tylko dla Dwojga | Bydgoszcz


Bydgoszcz
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,00 zł

129,00 zł

O prezencie

Uwielbiacie wspólnie oglądać filmy ale macie już dość kanapowych seansów? To idealny powód, by wybrać się do magicznego miejsca jakim jest CafeKino! Zapraszamy na Romantyczny Seans w Kinie Tylko dla Dwojga, wybierzcie z repertuaru kina film, który Was najbardziej interesuje i cieszcie się projekcją. Może bąbelki z butelki Prosecco sprawią, że spojrzycie na niego z kompletnie innej perspektywy? Wyskoczcie z kanapy i pędźcie do CafeKino, aby przeżyć niezwykłą, romantyczną przygodę i obejrzeć najnowszy hit kinowy tylko we dwoje, podczas prywatnego seansu! Sala kinowa jest tylko dla Was! 

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje prywatny seans w kinie dla dwóch osób. Osoby obdarowane wybierają dowolny film z aktualnego repertuaru, otrzymują butelkę Prosecco i oglądają film tylko we dwoje. 

W jakie dni można realizować voucher?
Voucher obowiązuje we wszystkie dni tygodnia, w godzinach otwarcia CafeKino.

Czy filmy są wyświetlane na dużym ekranie?
Projekcja filmów odbywa się na ekranie 2,5 na 4 metry.

Romantyczny Seans w Kinie Tylko dla Dwojga | Bydgoszcz, to sposób na idealną i szalenie romantyczną randkę. Dość nietypowe, lecz magiczne miejsce sprawi, że radość z oglądanego filmu będzie podwójna. Wyjątkowy klimat idealnie wpasowuje się w randkowe wieczory, więc jest to świetny pomysł na prezent dla ukochanej.W kinie będziecie tylko we dwoje, więc magiczna atmosfera jest zapewniona! Film wybierzecie sobie z aktualnego repertuaru, a butelka Prosecco wprawi Was w doskonały nastrój! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Czas trwania zależy od wybranego seansu.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent zawiera wstęp na dowolny wybrany seans z aktualnego repertuaru kina oraz butelkę prosseco. Sala filmowa jest zarezerwowana na wyłącznośc dla osób obdarowanych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

CafeKino

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

2.5 2 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.