(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Romantyczna Ceremonia w SPA dla Dwojga | Włocławek

0.0 0 Opinii

Romantyczna Ceremonia w SPA dla Dwojga | Włocławek


Włocławek
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

346,99 zł

346,99 zł

O prezencie

Kiedy ostatnio tak naprawdę się zrelaksowałaś? Może pragniesz zaskoczyć partnera i wspólnie spędzić randkę w SPA? Przygotowaliśmy dla Was Romantyczną Ceremonię w SPA dla Dwojga. Odprężcie się w bulgoczącej wodzie w jacuzzi. A może wolicie wygrzać się w saunie i pozbyć się wszystkich zmartwień? Dodatkowo czeka Was jednoczesny masaż gorącymi kamieniami. Nie sposób przy czymś takim myśleć o jakichkolwiek rozterkach. Oddajcie się przyjemnościom i zróbcie coś dla siebie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Romantyczną Ceremonię w SPA. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa Romantyczna Ceremonia w SPA?
Całe przeżycie potrwa 150 minut, z czego około 90 minut to relaks w Strefie SPA, a 60 minut to jednoczesny masaż gorącymi kamieniami dla dwóch osób.

Co obejmuje Romantyczna Ceremonia w SPA?
Dostęp do strefy SPA przez 90 minut, gdzie można skorzystać z basenu termalnego, łaźni solankowo-parowej, sauny fińskiej, sauny infra red oraz jacuzzi. Dodatkowym przeżyciem jest jednoczesny masaż gorącymi kamieniami.

Romantyczna Ceremonia w SPA dla Dwojga | Włocławek to wspaniały sposób na spędzenie Rocznicy małżeństwa lub związku. Zaskocz swojego partnera i zaprowadź go do SPA na Romantyczną Ceremonie. Podaruj mu relaks, jakiego jeszcze nigdy nie doznał!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Włocławek

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

150 minut (ok. 90 minut w strefie SPA oraz 60 minut masaż).

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Na miejscu uczestnicy otrzymują ręcznik, szlafrok, klapki, bieliznę jednorazową oraz będą mieli możliwość skorzystania z prysznica. Minimalny wiek to 16 lat. Relaks w strefie SPA obejmuje 90 minut przebywania w miejscu, gdzie dostępne są: basen termalny, łaźnia solankowo - parowa, sauna fińska, sauna infra red, jacuzzi. Dodatkowo przeżycie obejmuje: jednoczesny masaż dwóch osób gorącymi kamieniami dla niej i dla niego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ACTIV. Centrum

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje