Roczna Prenumerata ELLE

1 2 3 4 5 (0)
Wysyłka na terenie całej Polski

92,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteś kobietą nowoczesną? Uwielbiasz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami? Mamy dla Ciebie Roczną Prenumeratę Magazynu Elle, który będziesz mogła czytać w trakcie odpoczynku od zabieganego świata! Elle, to magazyn skupiający w sobie newsy ważne dla każdej kobiety, a także poradniki tematyczne. Śledzi również wydarzenia kulturalne, więc nic Cię nie ominie! Sięgnij po lekturę tego magazynu skierowanego głównie do kobiet i na spotkaniu z przyjaciółkami zaskocz wiedzą, którą w nim zdobyłaś!


Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje roczną prenumeratę magazynu Elle.

Kiedy rozpoczyna się wysyłka prenumeraty?
Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

W jakim odstępie czasowym wychodzi kolejny numer magazynu?
Magazyn Elle jest miesięcznikiem, więc wydawany jest co miesiąc.

Roczna Prenumerata Magazynu Elle sprawdzi się idealnie jako:
prezent dla niej, prezent na dzień kobiet, prezent dla przyjaciółki.

 

Twoja żona stara się być na bieżąco ze wszelkimi modowymi trendami? A może mama chciałaby wiedzieć, czym interesują się kobiety nowoczesne? Podaruj im roczną prenumeratę magazynu Elle, który zawiera nie tylko nowości ze świata mody, ale również poradniki i rozmowy z gwiazdami. To prezent idealny dla niej! Ten miesięcznik na pewno umili chwilę odpoczynku każdej kobiecie.

 


Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Czas trwania

Prezent obejmuje roczną prenumeratę ELLE, łącznie 12 wydań. Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w następnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

Informacje dodatkowe

Aby zrealizować Voucher wpisz kod rezerwacyjny oraz adres email na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje a następnie w polu "Uwagi" wpisz dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres dostawy ulica, miasto oraz kod pocztowy). W razie pytań dotyczących zamówienia (zmiana adresu, dosyłka numeru, do kiedy jest prenumerata, itd.) prosimy o kontakty z BOK Wydawnictwa Burda, pod nr: +48 22 3603 777


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.