JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Relaksujący Weekend z Aquaparkiem dla Dwojga | Jarocin

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Relaksujący Weekend z Aquaparkiem dla Dwojga | Jarocin

Jarocin
2 os.

599,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Potrzebujecie odpoczynku? Chcecie wspólnie spędzić czas i odetchnąć świeżym powietrzem z dala od wielkomiejskiego życia? To idealnie się składa. Udajcie się na Relaksujący Weekend z Aquaparkiem dla Dwojga do zacisznego zakątka w Jarocinie, usytuowanego niedaleko parku miejskiego, słynącego z jednej z najdłuższej alei grabowej w Europie. Oddajcie się chwili prawdziwego zapomnienia i relaksu! Wejdźcie razem do świata, w którym czas odmierza się wolniej, a strefa rekreacyjno-sportowa aż zachęca do korzystania, aby odprężyć się i nabrać nowej energii do działania! Wzajemnie dzielcie się radością!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje dwa noclegi z zapewnionymi posiłkami (śniadania i kolacje) dla dwojga w pokoju dwuosobowym oraz możliwość korzystania ze strefy aquapark bez ograniczeń od godz. 6.30 do 22.00.

Ile trwa jedna doba hotelowa?
Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do 12.00 następnego dnia.

Jakie atrakcje są w strefie aquapark?
Aquapark składa się z trzech części:

1. basen rekreacyjny: basen z wyspą, grotą i dwiema wannami jacuzzi, basen wyposażony w siedziska z masażem, masaże karku, gejzer, masaże podwodne, małą zjeżdżalnię, dwoma zjeżdżalniami o długości 120 m i 80 m i brodzik dla dzieci.
2. basen sportowy o wymiarach 25 x 12,5 m z oświetleniem podwodnym i wodą o głębokości od 115 do 185 cm. Posiada 6 torów pływackich.
3. saunarium - odnowa biologiczna: sauna parowa z wirem wodnym, sauna parowa zapachowa z basenem do kąpieli perełkowej oraz sauna sucha. Dodatkowo znajduje się grota biczy wodnych, pomieszczenie do wypoczynku, wanna jacuzzi dla 10 osób, podgrzewane łóżko oraz basen schładzający z kaskadą.

Relaksujący Weekend z Aquaparkiem dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, upominek dla rodziców, podarunek na wesele.

Szukasz oryginalnego upominku na wesele? Wiesz, że chcesz zaskoczyć parę młodą nietuzinkowym prezentem, ale nie masz pomysłu na niego? A może pragniesz podarować rodzicom coś naprawdę specjalnego w ramach podziękowania za pomoc? Relaksujący Weekend dla Dwojga spełni oczekiwania Twoich bliskich, a Ty sprawisz im miłe wspomnienia! Pozwól swoim ukochanym rodzicom lub znajomej parze odprężyć się i przeżyć niesamowite chwile radości! Odpoczynek w malowniczej okolicy z dostępem do strefy relaksu to idealne połączenie na urodziny! Wybierz się tam z drugą połówką!


Miejsce realizacji

Jarocin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Dwie doby hotelowe

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane. W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, istnieje taka możliwość, warunki ustalane są bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: dwie noce w pokoju dwuosobowym, śniadania oraz kolacje przez cały pobyt. Dodatkowo będziecie mieli nieograniczony dostęp do aquaparku w godzinach 6:30 - 22:00.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1857
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.