JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Romantyczny Weekend w Zamku | Janów Podlaski

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Romantyczny Weekend w Zamku | Janów Podlaski


Janów Podlaski
2 os.

1245 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1245 zł

Filmy i książki historyczne wzbudzają w Was wiele emocji? Imponują Wam budowle, niesamowite stroje, mnóstwo przepychu i dystynkcji? Oczyma duszy sami widzicie się często na królewskim dworze czy w przestronnych komnatach? Zapraszamy Was na Romantyczny Weekend w Zamku Biskupim, zabytkowej budowli zaaranżowanej na ekskluzywny hotel. Spędzicie cudowne chwile w historycznym, niezwykle pięknym miejscu. Poczujecie się niczym Helena i Skrzetuski! Lub może jak Kmicic i Oleńka? Wielkie uczucie pośród wielkiej historii...

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje dwa noclegi dla dwóch osób w ekskluzywnym hotelu Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. W pobyt wliczone są śniadania. Obdarowanym zostaną także zorganizowane wyjątkowe, romantyczne kolacje w restauracji hotelu. Będą mieli ponadto nieograniczony dostęp do Strefy Wellness kompleksu, w której znajdują się m. in. basen, jacuzzi czy sauna.

Jak stary jest Zamek Biskupi?

Historia Zamku Biskupiego sięga końca XV wieku! Jego najstarsze zachowane mury pochodzą natomiast z XVIII wieku. Historia tej budowli to jednocześnie historia wojen czy grabieży, ale także wspaniałych i długich okresów rozkwitu Rzeczypospolitej. Weekend ten pozwoli Wam z pewnością poznać ciekawe losy wielu jego przeszłych mieszkańców.

Czy wiesz, że...

Janów Podlaski był przez wiele lat prawdziwym tyglem kultury, miejscowością, gdzie zachód spotyka się ze wschodem. Jednak poza swoją interesującą historią Janów najbardziej słynie z hodowli czystej krwi koni arabskich! Na aukcje tych pięknych zwierząt zjeżdżają ich miłośnicy z najdalszych zakątków świata!

Romantyczny Weekend w Zamku Biskupim sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent z okazji Świąt, prezent dla rodziców.

Chcesz, by spędzili czas w miejscu absolutnie wyjątkowym i niestandardowym? Romantyczny Weekend w Zamku Biskupim pozwoli im poczuć ducha historii. Pobyt w ekskluzywnym hotelu to doskonały pomysł na prezent na Walentynki lub na rocznicę. Będzie idealnym rozwiązaniem jako podarunek dla małżeństwa czy dla narzeczeństwa z okazji zaręczyn! Weekend w zamku to prezent dla mocno zakochanych!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Janów Podlaski

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe. Doba hotelowa zaczyna się o 15:00, a kończy o 12:00.

Informacje dla oglądających

W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, skontaktuj się bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje dwa noclegi dla dwóch osób w ekskluzywnym hotelu. W pobyt wliczone są śniadania. Specjalnie dla Was zostaną zorganizowane wyjątkowe, romantyczne kolacje w restauracji hotelu. Dodatkowo będziecie mieli nieograniczony dostęp do Strefy Wellness kompleksu, w której znajdują się m. in. basen, jacuzzi czy sauna.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2995
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Teresa W.

Bardzo udany weekend, standard wysoki,obsługa miła

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.