JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Rajdowa Szkoła Lancer Evolution | Wrocław (okolice)

Rajdowa Szkoła Lancer Evolution | Wrocław (okolice)


Krzywa
1 os.

699 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
699 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Pragniesz zostać jeszcze lepszym kierowcą? Chcesz, aby doświadczony instruktor pomógł Ci osiągnąć szczyt możliwości? Usiądź za kierownicą Mitsubishi Lancer EVO i sprawdź, czy posiadasz rajdowy potencjał. Podczas kursu dowiesz się między innymi jak dobierać najlepszą linię pokonywania zakrętów. To właśnie tutaj można najbardziej zwolnić lub stracić panowanie nad pojazdem. Dowiesz się także jak zachowuje się auto w slalomie i w zakrętach przy uślizgu tylnej osi. Przekonasz się o prawdziwej mocy napędu na cztery koła. Następnie obserwujący Twoje poczynania instruktor podsumuje Twoje postępy i powie Ci, jak sobie radzić z najczęściej popełnianymi błędami. Mitsubishi Lancer EVO, profesjonalny kierowca oraz motoryzacyjna przygoda czekają na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • Wykład teoretyczny trwający 15-20 minut,
  • Cześć praktyczna trwająca 45-60 minut,
  • Końcowe omówienie postępów i błędów uczestnika trwające 15 minut.

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla mężczyzny? Potrzebny Ci jest prezent dla fana motoryzacji? Otwórz nasz katalog marzeń i wybierz super prezent dla bliskiej osoby. Przekonaj się, że nasza strona to same genialne prezenty! Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest prezent dla męża czy też żony, nasi eksperci z pewnością Ci pomogą. Zamów voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Krzywa

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Czas trwania

90 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Do realizacji przeżycia wymagane jest prawo jazdy kategorii B. Ostateczne terminy jazdy są uzależnione od terminarza toru wyścigowego. Warunkiem realizacji prezentu jest akceptacja regulaminu WYKONAWCY, znajdujący się na stronie na http://jazdasubaru.pl/regulaminLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Dariusz M.

Wspaniała zabawa dla chcących poczuć się jak kierowca rajdowy. Mimo zakończenia ostatniego okrążenia poza torem było super. Polecam Darek.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.