Kurs na Prawo Jazdy Kategorii B, Automatyczna Skrzynia Biegów | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

1899 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Umiejętność prowadzenia samochodu jest czymś, bez czego współczesny człowiek nie może się obejść. Perspektywa siedzenia w fotelu kierowcy Cię przeraża? Podstawowy Kurs Prawa Jazdy Kategorii B przeprowadzony pod okiem wykwalifikowanych specjalistów pomoże Ci przezwyciężyć wszystkie obawy! Ulica wydaje się o wiele przyjaźniejszym miejscem, kiedy jeździsz z automatyczną skrzynią biegów. Usiądź za kierownicą, zapnij pasy i zacznij swoją przygodę z motoryzacją. To nic trudnego - instruktor wytłumaczy Ci reguły rządzące ruchem ulicznym, pokaże Ci co robić w nietypowych sytuacjach i jak czerpać przyjemność z jazdy!

Realizując prezent otrzymasz:

  • Minimum 30 godzin zajęć teoretycznych w nowocześnie wyposażonej sali wykładowej.
  • Minimum 40 godzin zajęć praktycznych zarówno na placu manewrowym dostosowanym do najnowszych wymogów prawa drogowego, jak i w mieście.
  • Komplet materiałów CD gratis!

Podstawowy Kurs Prawa Jazdy Kategorii B w opcji ze skrzynią automatyczną to doskonały prezent dla każdego Nastolatka, Nastolatki, Babci, Dziadka – słowem dla każdego, kto chce nauczyć się jeździć, lecz woli to zrobić w „automacie”. To również genialny prezent na Gwiazdkę, Mikołajki czy też Urodziny! Pomysł na prezent nie przychodzi ci do głowy? Nasz automatyczny wybór to przeżycie!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

• Minimum 30 godzin zajęć teoretycznych • Minimum 40 godzin zajęć praktycznych

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

• Zajęcia teoretyczne odbywają się we w pełni wyposażonej sali wykładowej trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek lub weekendowo; sobota, niedziela), w zależności od preferencji grupy.
• Place manewrowe znajdują się na Bemowie, Okęciu (w pobliżu ośrodka egzaminowania).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności