JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kurs Doskonalenia Jazdy - HIGIENAJAZDY | Wiele lokalizacji

Kurs Doskonalenia Jazdy - HIGIENAJAZDY | Wiele lokalizacji


Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław i inne lokalizacje na terenie kraju
1 os.

529,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
529,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Potrzebujesz nabrać pewności siebie “za kółkiem”? A może pragniesz poznać technologie w swoim aucie? HIGIENAJAZDY - Kurs Doskonalenia Jazdy to wyjątkowa okazja, aby utrwalić dobre nawyki i prawidłowe zachowania za kierownicą samochodu! Nauczysz się ekonomicznej jazdy i kontrolowania spalania paliwa, co przełoży się na Twój domowy budżet! Poznaj radość płynącą ze znajomości technologii i zasad, których nie uczono na kursie prawa jazdy!

Co zawiera prezent?
Szkolenie z profesjonalnym instruktorem HIGIENYJAZDY dla osób, które chcą poznać swoje auto i jego możliwości, a także nauczyć się zasad bezpiecznej, ekonomicznej jazdy.

Jakie są wymagania dla uczestnika?
Od uczestnika wymagany jest samochód (z ważnym przeglądem i OC), prawo jazdy kat. B oraz trzeźwość. Prezent można zrealizować na wszystkich rodzajach aut kategorii B oraz wszystkich rodzajach nadwozia.

Czego mogę nauczyć się podczas kursu?
Kurs Doskonalenia Jazdy odbywa się zarówno w trasie jak i po mieście, utrwala dobre nawyki i prawidłowe zachowania na drodze. Uczy ekonomicznej jazdy, która pozwala zaoszczędzić paliwo, okładziny hamulców i dać ogromną frajdę.

Jakie są korzyści z odbycia kursu?
Zmniejszenie spalania, kosztów serwisu np,: zużycia hamulców, sprzęgła, zawieszenia, filtrów, zmęczenia i stresu w aucie. Zwiększenie komfortu i zadowolenia z jazdy, bezpieczeństwa, pewności siebie oraz pozwala na lepsze poznanie swojego auta.

Czy wiesz, że…
W ramach zwiększenia bezpieczeństwa pieszych koncerny samochodowe testują poduszki powietrzne, które mieszczą się pod maską.

Kurs Doskonalenia Jazdy - HIGIENAJAZDY sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na urodziny

Bliska Ci osoba marzy o jeździe samochodem, ale nie jestem zbyt pewna za kierownicą? Kurs Doskonalenia Jazdy to idealny podarunek dla takiej osoby! Doskonale sprawdzi się zarówno jako prezent osiemnastkowy dla młodego kierowcy, jak i prezent dla dziadków, którzy chcą być zmotoryzowani! Upominek pozwoli rozwinąć umiejętności prowadzenia auta i poprawić bezpieczeństwo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław i inne lokalizacje na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Od uczestnika wymagany jest samochód (z ważnym przeglądem i OC), prawo jazdy kat. B oraz trzeźwość. Prezent można zrealizować na wszystkich rodzajach aut kategorii B oraz wszystkich rodzajach nadwozia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.