(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Doskonalenia Jazdy - HIGIENAJAZDY | Wiele lokalizacji

0.0 0 Opinii

Kurs Doskonalenia Jazdy - HIGIENAJAZDY | Wiele lokalizacji


Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław i inne lokalizacje na terenie kraju
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

529,99 zł

529,99 zł

O prezencie

Potrzebujesz nabrać pewności siebie “za kółkiem”? A może pragniesz poznać technologie w swoim aucie? HIGIENAJAZDY - Kurs Doskonalenia Jazdy to wyjątkowa okazja, aby utrwalić dobre nawyki i prawidłowe zachowania za kierownicą samochodu! Nauczysz się ekonomicznej jazdy i kontrolowania spalania paliwa, co przełoży się na Twój domowy budżet! Poznaj radość płynącą ze znajomości technologii i zasad, których nie uczono na kursie prawa jazdy!

Co zawiera prezent?
Szkolenie z profesjonalnym instruktorem HIGIENYJAZDY dla osób, które chcą poznać swoje auto i jego możliwości, a także nauczyć się zasad bezpiecznej, ekonomicznej jazdy.

Jakie są wymagania dla uczestnika?
Od uczestnika wymagany jest samochód (z ważnym przeglądem i OC), prawo jazdy kat. B oraz trzeźwość. Prezent można zrealizować na wszystkich rodzajach aut kategorii B oraz wszystkich rodzajach nadwozia.

Czego mogę nauczyć się podczas kursu?
Kurs Doskonalenia Jazdy odbywa się zarówno w trasie jak i po mieście, utrwala dobre nawyki i prawidłowe zachowania na drodze. Uczy ekonomicznej jazdy, która pozwala zaoszczędzić paliwo, okładziny hamulców i dać ogromną frajdę.

Jakie są korzyści z odbycia kursu?
Zmniejszenie spalania, kosztów serwisu np,: zużycia hamulców, sprzęgła, zawieszenia, filtrów, zmęczenia i stresu w aucie. Zwiększenie komfortu i zadowolenia z jazdy, bezpieczeństwa, pewności siebie oraz pozwala na lepsze poznanie swojego auta.

Czy wiesz, że…
W ramach zwiększenia bezpieczeństwa pieszych koncerny samochodowe testują poduszki powietrzne, które mieszczą się pod maską.

Kurs Doskonalenia Jazdy - HIGIENAJAZDY sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na urodziny

Bliska Ci osoba marzy o jeździe samochodem, ale nie jestem zbyt pewna za kierownicą? Kurs Doskonalenia Jazdy to idealny podarunek dla takiej osoby! Doskonale sprawdzi się zarówno jako prezent osiemnastkowy dla młodego kierowcy, jak i prezent dla dziadków, którzy chcą być zmotoryzowani! Upominek pozwoli rozwinąć umiejętności prowadzenia auta i poprawić bezpieczeństwo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław i inne lokalizacje na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Od uczestnika wymagany jest samochód (z ważnym przeglądem i OC), prawo jazdy kat. B oraz trzeźwość. Prezent można zrealizować na wszystkich rodzajach aut kategorii B oraz wszystkich rodzajach nadwozia.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje