Poznaj Wakeboarding (1-2 osoby) | 60 min | Warszawa (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinie

Poznaj Wakeboarding (1-2 osoby) | 60 min | Warszawa (okolice)


Serock
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,00 zł

399,00 zł

O prezencie

Wybieracie się nad jezioro, ale chcielibyście jakoś urozmaicić ten czas? Znudziło Wam się leżenie na piasku? Poznaj Wakeboarding 60 min (1-2 osoby)to doskonała okazja, aby przywitać się ze sportem ekstremalnym i zakochać w tej wyjątkowej dyscyplinie! Spróbuj utrzymać się na desce, trzymając się liny, którą ciągnie motorówka! Przeżyjcie wspaniałe chwile i dostarczcie sobie dużo radości! Wspaniała wodna przygoda czeka na Was! Skorzystajcie z okazji i pokochajcie ten sport!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje naukę pływania od podstaw lub dla zaawansowanych, opiekę doświadczonego instruktora, wypożyczenie kamizelki ratunkowej i deski wakeboardowej oraz wakeboarding, dla maksymalnie dwóch osób.

Ile czasu trwa przeżycie?
Prezent trwa około 60 minut.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 8 lat.

Poznaj Wakeboarding 60 min (1-2 osoby) sprawdzi się jako:
prezent dla singla, prezent dla pary, prezent na imieniny

Szukasz emocjonującego przeżycia, który dostarczy bliskiej Ci osobie niezapomnianych wrażeń? Poznaj Wakeboarding 60 min (1-2 osoby) to gwarancja wspaniałych wrażeń i idealna okazja, aby zapoznać się z wodnym sportem ekstremalnym! Dobry pomysł na prezent z okazji urodzin lub Dnia Chłopaka! Zamiast rzeczy, podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się osoba obdarowana oraz osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera: naukę pływania od podstaw lub dla zaawansowanych, opiekę doświadczonego instruktora, wypożyczenie kamizelki ratunkowej i deski wakeboardowej, wymagana jest umiejętność pływania (wpław), minimalny wiek uczestnika to 8 lat.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.