JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Nurkowanie w Jeziorze | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Nurkowanie w Jeziorze | Poznań


Poznań (okolice)
1 os.

249 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Lubisz aktywnie spędzać czas? Chcesz poznać nowy sport i spędzić przyjemne popołudnie na świeżym powietrzu… lub bez niego? Poznaj Nurkowanie w Jeziorze to przeżycie, które powstało z myślą o Tobie! Zacznij przygodę od podstawowego szkolenia teoretycznego, podczas którego dowiesz się między innymi jak reagować na różne sytuacje pod wodą. Zapoznasz się także ze sprzętem i prawidłowymi sposobami jego użytkowania. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wyruszył na podbój jednego z siedmiu jezior w okolicach Poznania! W tym podwodnym doświadczeniu potowarzyszy Ci wyszkolony instruktor. Przekonaj się, jak piękny jest świat pod taflą wody i sprawdź jak poradzisz sobie w nowym środowisku. Kto wie, może to początek nowej pasji? Głębia jeziora, sprzęt oraz doświadczony specjalista czekają na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • Wynajęcie sprzętu,
  • Kurs teoretyczny i praktyczny,
  • Opiekę profesjonalnego instruktora.
Nie masz pomysłu na uniwersalny prezent dla każdego? Jeżeli potrzebny Ci jest prezent dla chłopaka, dziewczyny, męża lub żony czy też kolegi lub koleżanki, to jesteś we właściwym miejscu! Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich! To niebanalny prezent, który nie tylko sprawia wiele radości, lecz także zapewnia trwałe wspomnienia. Ten nietuzinkowy podarunek z pewnością wywoła ogromne zaskoczenie wśród Twoich bliskich. Idź z duchem czasu i podaruj voucher na prezent - genialny upominek na każdą okazję!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik. Otrzymasz wszystkie niezbędne do nurkowania sprzęty.

Czas trwania

Realizacja prezentu może mieć różny czas trwania. Należy zarezerwować sobie od 3 do 5 godzin. W wodzie spędza się 30 minut, co podyktowane jest panującymi warunkami atmosferycznymi i odpornością organizmu na niskie temperatury panujące w głębinach jeziora.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do października.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: nurkowanie wprowadzające, opiekę instruktorską, sprzęt ABC i sprzęt powietrzny. Wszelkie szczegóły organizacyjne (dojazd etc.) ustalane są bezpośrednio z wykonawcą w czasie dokonywania rezerwacji. Min wiek: 10 lat. W. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1772
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Przemek

Profesjonalizm, fajna atmosfera, wyjątkowe wrażenia, żałuję, że tak krótko. :)

1
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.