Poszalej na Sztucznym Stoku Plus | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Poszalej na Sztucznym Stoku Plus | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Na pewno znane jest Ci powiedzenie, że trening czyni mistrza? To prawda, dlatego warto przykładać się do regularnych ćwiczeń w każdej dziedzinie – zwłaszcza jeżeli stawiamy w niej pierwsze kroki. Teraz, dzięki nowemu krytemu stokowi, który jest czynny przez cały rok, możesz poszaleć na sztucznym stoku również w lecie. Pozwoli Ci to zdobyć i rozwinąć swoje umiejętności tak, aby bez przeszkód czerpać radość z jazdy, kiedy przyjdzie sezon zimowy. Rozwijaj swoją sportową pasję!

 Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 4 wejścia na sztuczny stok narciarski oraz niezbędny do skorzystania z niego sprzęt (narty lub deskę, buty, skarpety, kask). W celach bezpieczeństwa nad realizacją czuwa obecny na stoku instruktor.

Czy jazda na sztucznym stoku jest podobna do jazdy w górach?

Technika jazdy na sztucznym stoku jest taka sama jak w warunkach naturalnych. Podczas jazdy pracują te same partie mięśni jak podczas jazdy na nartach czy snowboardzie w górach.

Poszalej na Sztucznym Stoku Plus | Trójmiasto  to wyjątkowy prezent dla każdego młodego człowieka, ponieważ daje mu możliwość do tego, aby zdobył i rozwinął nowe zdolności. Ten podarunek warto wręczyć przed sezonem narciarskim, tak aby zdobyte umiejętności sprawdzić na prawdziwym stoku już w okresie zimowym. Kupując taki prezent na urodziny, robisz naprawdę dobrą inwestycję.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

4 wejścia, po godzinie każda.

Uczestnicy

1 osoba.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja. Prezent obejmuje 4 wejścia na sztuczny stok narciarski oraz niezbędny do skorzystania z niego sprzęt (narty lub deskę,buty,skarpety,kask). W celach bezpieczeństwa nad realizacją czuwa obecny na stoku instruktor.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SkiMondo

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.